Марчук помер через загострення захворювань після перенесеного COVID-19, - СБУ

Про це повідомляє пресслужба СБУ у четвер, передає Цензор.НЕТ.
"Сьогодні пішов із життя український державний діяч, перший Голова Служби безпеки України Євген Кирилович Марчук. Коронавірусна хвороба загострила захворювання, на які він страждав, та спровокувала гостру серцево-легеневу недостатність", - йдеться в повідомленні.
"Роль Євгена Марчука у державотворенні України важко переоцінити. З ним пов’язане та асоціюється становлення СБУ як органу, який захищає національну безпеку України. Він очолював уряд, був генералом армії та представляв Україну у тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації у Донецькій та Луганській областях. Голова СБУ Іван Баканов, керівництво та весь колектив Служби висловлюють глибокі співчуття рідним і близьким Євгена Кириловича. Це велика втрата для України. Вічна пам’ять", - зазначили у відомстві.
и более двадцати лет, такое состояние СБУ сохранялось незыблемым..
изменения в СБУ начали происходить после 2014 года..
коррумпированность, лояльность к предательству Украины, условная боеспособность, ярморочная декоративность СБУ до 2014г.- это всё плоды труда Марчука..
поэтому, если Марчук это "государственный деятель" и "гос строитель" - тогда я китайская балерина..