4796 відвідувачів онлайн
9 851 39

Марчук помер через загострення захворювань після перенесеного COVID-19, - СБУ

Про це повідомляє пресслужба СБУ у четвер, передає Цензор.НЕТ.

"Сьогодні пішов із життя український державний діяч, перший Голова Служби безпеки України Євген Кирилович Марчук. Коронавірусна хвороба загострила захворювання, на які він страждав, та спровокувала гостру серцево-легеневу недостатність", - йдеться в повідомленні.

"Роль Євгена Марчука у державотворенні України важко переоцінити. З ним пов’язане та асоціюється становлення СБУ як органу, який захищає національну безпеку України. Він очолював уряд, був генералом армії та представляв Україну у тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації у Донецькій та Луганській областях. Голова СБУ Іван Баканов, керівництво та весь колектив Служби висловлюють глибокі співчуття рідним і близьким Євгена Кириловича. Це велика втрата для України. Вічна пам’ять", - зазначили у відомстві.

Топ коментарі
+18
Марчук строил СБУ по лекалам КГБ, и рассматривал СБУ как филиал ФСБ РФ..
и более двадцати лет, такое состояние СБУ сохранялось незыблемым..
изменения в СБУ начали происходить после 2014 года..
коррумпированность, лояльность к предательству Украины, условная боеспособность, ярморочная декоративность СБУ до 2014г.- это всё плоды труда Марчука..
поэтому, если Марчук это "государственный деятель" и "гос строитель" - тогда я китайская балерина..
показати весь коментар
05.08.2021 10:32 Відповісти
+11
СДПУ(О) наряду с мердтвердчуком, кравчуком, суркисами угробили потенциал, который остался после совка. Попилили все шо было на металл, купили за гроши предприятия, породили пенчуков, кучм, ахметовых с каломойшами. Вклад в Украину просто не возможно не оценить...
показати весь коментар
05.08.2021 10:28 Відповісти
+10
Якось неясно чи був він прищепленим.
показати весь коментар
05.08.2021 10:26 Відповісти

Завантаження...