9317 відвідувачів онлайн

Українки Лузан і Четверікова вибороли срібло Олімпіади-2020 у каное-двійці

На Олімпійських іграх 2020 на Токіо в фінальному заїзді у веслуванні на каное серед жіночих дуетів на дистанції 500 метрів українки Людмила Лузан і Анастасія Четверікова фінішували другими.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Українки показали час в 1: 57: 499, відставши від китаянок на 2.004 секунди. Третіми прийшли представниці Канади - 1: 59.041.

Раніше українки впевнено вибороли кваліфікаційний і півфінальний заїзди.

Нагадаємо, Людмила Лузан до цього виграла бронзову медаль на ОІ-2020 на каное-одиночці на дистанції 200 метрів

.ОІ-2020. Веслування на байдарках і каное

Жінки. Каное-двійки, 500 м. Фінал

Українки Лузан і Четверікова вибороли срібло Олімпіади-2020 у каное-двійці 01

Ця медаль стала для України 15-ю на цьогорічних Олімпійських іграх - наші спортсмени мають 1 золото, 4 срібла і 10 бронз.

Також сьогодні в півфіналах в каное-одиночці (1000 м, чоловіки) і байдарці-четвірці (500 м, жінки) виступали українці Павло Алтухов і Юрій Вандюк, а також Марія Повх, Людмила Кукліновська, Анастасія Тодорова і Марія Кічасова-Скорик. Однак вони не змогли пробитися в медальний фінал змагань.

Топ коментарі
+11
Молодцi, дiвчата герої!
показати весь коментар
07.08.2021 08:14 Відповісти
+8
Територія 404.
показати весь коментар
07.08.2021 08:22 Відповісти
+8
Сборная РАБссии в Олимпиаде не участвует и Гимн говна РАБссиянскага не звучит,Триколор генерала Власова не подымаецца вверх рядом с Украинским прапором,а слово РАБссия запрещено произносить в Японии...КАРАСАТАааа
показати весь коментар
07.08.2021 08:28 Відповісти

Завантаження...