5610 відвідувачів онлайн

Залужний: Ми готові до повномасштабного вторгнення

Про це головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний заявив під час командно-штабних навчань, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Генштабу ЗСУ.

"Ми готові оборонятися і відбивати атаки противника як у разі повномасштабного вторгнення, так і в разі спроб захоплення об'єктів критичної інфраструктури і стратегічно важливих об'єктів, зокрема оперативних аеродромів", - сказав він.

За словами Залужного, "з 9 по 13 серпня одночасно на п'яти загальновійськових полігонах і на острові Зміїний проводиться командо-штабне тренування з командуванням Об'єднаних сил та іншими органами військового управління Збройних Сил України із залученням підрозділів до практичних дій".

Топ коментарі
+57
Навряд. З таким президентом ми не готові ні до чого.
показати весь коментар
09.08.2021 19:41 Відповісти
+35
ой сомневаюсь я в таких словах .... если те добровольцы что были на войне в 2014-2015 - х не помогут - то сядете в лужу аж бегом - с таким положением дел в ВСУ, Генштабе и во всех силовых структурах..
показати весь коментар
09.08.2021 19:45 Відповісти
+32
ми це хто? народ уставшій ат вайни у телевізора? тотально недофінансоване зсу? чи сцикло в ролі головнокомандуючого в оточенні зрадників та пірщиків? так зсу і добровольці будуть битися до останнього, незважаючи на паскудне фінансування і мир в очку путіна. от перше і останній слабка ланка в цьому
показати весь коментар
09.08.2021 19:46 Відповісти

Завантаження...