6945 відвідувачів онлайн
4 888 34

Байден скликає віртуальний саміт лідерів демократичних країн

У Білому домі анонсували віртуальний саміт лідерів демократичних країн світу.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Білого дому.

"Віртуальний саміт, який відбудеться 9 і 10 грудня, активізує зобов'язання й ініціативи у трьох основних темах: захист від авторитаризму, боротьба з корупцією та сприяння повазі прав людини", - сказано в повідомленні.

За даними Білого дому, через рік "після консультацій, координації та дій" президент Джо Байден запросить світових лідерів зібратися ще раз - "щоб продемонструвати досягнутий прогрес".

Обидва саміти передбачають участь глав держав, представників громадянського суспільства, благодійних організацій і приватного сектора.

"Завдання нашого часу - продемонструвати, що демократії можуть приносити користь, покращуючи життя свого народу і вирішуючи проблеми, з якими стикається весь світ", - заявив Байден.

Топ коментарі
+9
правильно Джо
пора кончать с кацапами
показати весь коментар
11.08.2021 21:38 Відповісти
+7
Х-ло после саммита в Женеве считается лидером демократической страны или пока нет?
показати весь коментар
11.08.2021 21:40 Відповісти
+6
Европа слилась Путлеру сама ...08-08-08,когда позволила захватить часть Грузии...
показати весь коментар
11.08.2021 21:55 Відповісти

Завантаження...