9628 відвідувачів онлайн

Євросоюз має позбавити "Газпром" монополії на постачання газу зі сходу, - Галущенко

Євросоюз має позбавити "Газпром" монополії на постачання газу зі сходу, - Галущенко

Метою "Північного потоку-2" є створення штучного дефіциту газу в Центральній і Східній Європі. "Газпром" потрібно позбавити такої можливості.

Про це заявив міністр енергетики України Герман Галущенко в інтерв'ю польському виданню BiznesAlert, передає Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна.

"Щоб позбавити "Газпром" можливості створювати штучний дефіцит газу, Європа повинна домогтися скасування експортної монополії "Газпрому" і відкриття конкуренції за європейський ринок з боку інших постачальників зі сходу", - зазначив Галущенко.

За його словами, це складний і амбітний проєкт, який міг би реалізувати Євросоюз, як практично єдиний покупець газу, який експортує "Газпром".

"Тут дуже важлива роль Німеччини, а Польща і Україна могли б бути природними драйверами цього процесу", - сказав міністр.

Топ коментарі
+1
ЄС вам нічого не винен. Пізно всрались.
показати весь коментар
13.08.2021 13:30 Відповісти
+1
Евросоюз вас, клоунов у власти, и так терпит через скрип зубов. На чьей стороне играет зеленая команда постоянно поливая грязью Евросоюз и США? Зелебобики, аргументируйте, но без ссылок на российскую информпомойку.
показати весь коментар
13.08.2021 13:34 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ЄС вам нічого не винен. Пізно всрались.
показати весь коментар
13.08.2021 13:30 Відповісти
Евросоюз должен лишить "Газпром" монополии на поставку газа с востока, - Галущенко - Цензор.НЕТ 5293
показати весь коментар
13.08.2021 13:31 Відповісти
Навсегдааа....
показати весь коментар
13.08.2021 13:31 Відповісти
энергетическое эмбарго
показати весь коментар
13.08.2021 13:33 Відповісти
Евросоюз вас, клоунов у власти, и так терпит через скрип зубов. На чьей стороне играет зеленая команда постоянно поливая грязью Евросоюз и США? Зелебобики, аргументируйте, но без ссылок на российскую информпомойку.
показати весь коментар
13.08.2021 13:34 Відповісти
Мне вот что интересно: этих деток, которые, якобы, что-то из себя представляют, заставляют ведь нести откровенную чушь, да? Иначе- как объяснить весь этот бред, который нам пытаются повесить на уши?!
Галущенко... Не! Ну это точно фигура равная Черчиллю! Даже в очках! Правда кофточка подводит... Ну и взгляд- обреченного черта... Чи пожалеть?
показати весь коментар
13.08.2021 13:34 Відповісти
Много развелось в Украине таких, которым весь мир постоянно что-то "должен".
показати весь коментар
13.08.2021 13:39 Відповісти
Конкретные предложения есть ?
показати весь коментар
13.08.2021 13:40 Відповісти
Тю! Канешна есть: "Польша и Украина могли бы быть естественными драйверами этого процесса"(с).
Шо непонятного?
показати весь коментар
13.08.2021 13:42 Відповісти
Могли БЫ )) А шо мешает ? - И драйверами или дайверами ? ))
показати весь коментар
13.08.2021 13:45 Відповісти
Как это? Да всё мешает! А потому- не состоится, ни при каких условиях. Прежде всего- кофточка мешает, а-ля просто пенсионер...