9349 відвідувачів онлайн
2 025 17

Зеленський доручив зібрати РНБО 20 серпня

Зеленський доручив зібрати РНБО 20 серпня

20 серпня за дорученням президента України Володимира Зеленського відбудеться засідання РНБО.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу РНБО.

"Президент України Володимир Зеленський доручив секретарю Ради національної безпеки та оборони України Олексію Данілову організувати проведення 20 серпня 2021 в м. Київ засідання РНБО України", - сказано в повідомленні.

Про час і місце засідання РНБО буде повідомлено додатково.

Топ коментарі
+9
Хто такий Зеленський?
показати весь коментар
13.08.2021 20:05 Відповісти
+8
Імітація бурхливої державної діяльності триває !!!)))
показати весь коментар
13.08.2021 20:02 Відповісти
+8
атчьот о пасадке деревьев затребує, для чого ж у нього РНБО-ШАПІТО...
показати весь коментар
13.08.2021 20:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Імітація бурхливої державної діяльності триває !!!)))
показати весь коментар
13.08.2021 20:02 Відповісти
СЮПРААЙЗ!
Меркель зустрінеться з Путіним перед візитом до України

Федеральна канцлерка Німеччини Ангела Меркель здійснить візит до Російської Федерації перед тим, як прибути до Києва з офіційним візитом.
показати весь коментар
13.08.2021 20:38 Відповісти
Зеленський доручив зібрати РНБО 20 серпня - Цензор.НЕТ 8371
показати весь коментар
13.08.2021 22:23 Відповісти
Хто такий Зеленський?
показати весь коментар
13.08.2021 20:05 Відповісти
клоун из телешоу каломойского
показати весь коментар
13.08.2021 20:06 Відповісти
маленький голий сцарьок
показати весь коментар
13.08.2021 20:06 Відповісти
під опікою Козира
показати весь коментар
13.08.2021 20:07 Відповісти
Завхоз дерьмака.
показати весь коментар
13.08.2021 20:11 Відповісти
атчьот о пасадке деревьев затребує, для чого ж у нього РНБО-ШАПІТО...
показати весь коментар
13.08.2021 20:05 Відповісти
Пару недель телесериал "СНБО" был на каникулах. А 20-го выходит новая серия. Радуйся быдло!
показати весь коментар
13.08.2021 20:07 Відповісти
Чергова дія лялькової вистави кремлівського балагана !!!)))
показати весь коментар
13.08.2021 20:09 Відповісти
Як там з мережею кацапських магазинів? Закрили? А, ні. Вони працюють і розростаються.
Якщо Україна торгує з вбивцями, то чому німцям з "СП2" не торгувати?
показати весь коментар
13.08.2021 20:14 Відповісти
Будуть обговорювати відкриття парашкінського маркету ?
показати весь коментар
13.08.2021 20:24 Відповісти
Ситуацію з "ксенофобією" в Україні. Інших нагальних тем немає.
показати весь коментар
13.08.2021 20:28 Відповісти
а шо ж так припекло?
наверное обострение на фронте? или микки-чаус что-то мутит? или таки облесение (какое чудное слово))) ??? а мож из-за отех порубаных с кандачка кустов конопель?))) или таки просто на букет фрау в складчину скинуться ??? )))
показати весь коментар
13.08.2021 20:42 Відповісти
Меркель зустрінеться з Путіним перед візитом до України
Федеральна канцлерка Німеччини Ангела Меркель здійснить візит до Російської Федерації перед тим, як прибути до Києва з офіційним візитом.
ключова першафраза -!!!
показати весь коментар
13.08.2021 20:45 Відповісти
це для притомних...
а для нарколиг при владі - може бути що завгодно (і не факт що значуще для України)
показати весь коментар
13.08.2021 21:34 Відповісти