10390 відвідувачів онлайн

Лондон вимагатиме запровадити санкції проти талібів на саміті "Великої сімки"

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляють джерела Reuters.

Британський чиновник, який говорив на умовах анонімності, сказав, що Велика Британія вважає: G7 має розглянути можливість запровадження економічних санкцій і зупинення допомоги, якщо таліби порушують права людини і дозволяють використовувати територію як притулок для бойовиків.

За словами одного західного дипломата, санкції проти талібів навряд чи будуть ухвалені негайно.

Міністр закордонних справ Великої Британії Домінік Рааб уперше заявив про можливість запровадження санкцій, щоб тиснути на "Талібан", минулого тижня.

Топ коментарі
+6
Запретят талибам жевать жевачку?
показати весь коментар
23.08.2021 02:19 Відповісти
+5
Если выразить озабоченность то талибы испугаются. Но это не точно.
показати весь коментар
23.08.2021 06:38 Відповісти
+4
Ты эту песенку вашим олигархам поставь. Вот и поржете "вместе"
Российские олигархи скупают элитные квартиры в Лондоне для себя или детей

Миллионеры из России на 50% увеличили спрос на элитное жилье в Лондоне
Подробнее на РБК:
https://www.rbc.ru/business/15/06/2021/60c702d79a7947a1de985a0d
показати весь коментар
23.08.2021 04:54 Відповісти

Завантаження...