Банер із Мураєвим повісили на Будинку профспілок випадково, - Київська міськрада профспілок

Замість банера з Мураєвим на Будинку профспілок збиралися розмістити соціальну рекламу.
Про це в коментарі "Радіо Свобода" заявил голова Київської міської ради профспілок Валерій Мельник, інформує Цензор.НЕТ.
"Люди, які вішали цей банер, помилилися. Там повинна висіти соціальна реклама. Вони помилилися, банер 20 хвилин повисів, і його вже зняли", - розповів Мельник.
Як раніше повідомляв Цензор.НЕТ, 3 вересня на будівлі Будинку профспілок у Києві з'явився величезний рекламний банер із зображенням проросійського політика Євгена Мураєва. "Тут наша земля", - було написано на банері. Його поява обурила багатьох громадських активістів. Вони зібралися біля будівлі й переконали промислових альпіністів, які вішали банер, що його необхідно зняти.
Но потом, ясное дело принес бы извинения: с кем не бывает и все такое...