4771 відвідувач онлайн
7 934 61

Банер із Мураєвим повісили на Будинку профспілок випадково, - Київська міськрада профспілок

Замість банера з Мураєвим на Будинку профспілок збиралися розмістити соціальну рекламу.

Про це в коментарі "Радіо Свобода" заявил голова Київської міської ради профспілок Валерій Мельник, інформує Цензор.НЕТ.

"Люди, які вішали цей банер, помилилися. Там повинна висіти соціальна реклама. Вони помилилися, банер 20 хвилин повисів, і його вже зняли", - розповів Мельник.

Як раніше повідомляв Цензор.НЕТ, 3 вересня на будівлі Будинку профспілок у Києві з'явився величезний рекламний банер із зображенням проросійського політика Євгена Мураєва. "Тут наша земля", - було написано на банері. Його поява обурила багатьох громадських активістів. Вони зібралися біля будівлі й переконали промислових альпіністів, які вішали банер, що його необхідно зняти.

Топ коментарі
+46
Я бы случайно повесил этих гнид.
Но потом, ясное дело принес бы извинения: с кем не бывает и все такое...
показати весь коментар
03.09.2021 17:06 Відповісти
+41
Випадково.Такий банер.А де його взяли.? Ні куя собі. Так випадково можна штані на голову вдіти. Ляді сепарські.
показати весь коментар
03.09.2021 17:16 Відповісти
+38
Ага ветром принесло
показати весь коментар
03.09.2021 17:06 Відповісти

Завантаження...