10457 відвідувачів онлайн
3 106 30

Українським бізнесменам пропонують скинутися на відновлення київського костелу святого Миколая: Об'єднаймо зусилля заради порятунку історії

Українським бізнесменам пропонують скинутися на відновлення київського костелу святого Миколая: Об'єднаймо зусилля заради порятунку історії

Українські бізнесмени можуть пожертвувати частину коштів для реставрації костелу Святого Миколая в центрі Києва, в якому напередодні сталася пожежа.

Про це повідомив на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук співзасновник інтернет-магазину Rozetka Владислав Чечоткін, інформує Цензор.НЕТ.

"Вчора сталося страшне. У Києві загорівся костел Святого Миколая. Полум'я охопило будівлю, побудовану понад сто років тому легендарним архітектором Владиславом Городецьким. Пожежникам вдалося врятувати фасад, люди не постраждали, але згорів унікальний орган. Вранці я говорив з міністром культури Олександром Ткаченком, щоб зрозуміти масштаби пошкоджень. Поки точних оцінок немає, вже зрозуміло, що вогонь сильно пошкодив костел і для порятунку будівлі ремонтні роботи повинні початися до настання холодів. Початися в найкоротший термін!" - підкреслює він.

"Ми не можемо залишатися осторонь. Rozetka виділить 1 000 000 гривень на ці роботи. Закликаємо український бізнес приєднуватися. Це наша історія. Наша гордість. Давайте об'єднаємо зусилля заради її порятунку!!" - додав Чечоткін.

Згідно з попередніми висновками, загоряння в органі стало причиною пожежі в костелі Святого Миколая в Києві. Несучі перекриття в костелі Святого Миколая в Києві, в якому напередодні сталася пожежа, не постраждали. 

Ткаченко також сказав, що в результаті пожежі постраждав орган, деякі приміщення біля органу, впала люстра.

Глава МВС і міністр культури висловили впевненість, що костел буде повністю відновлений.

Топ коментарі
+4
- Скажите с какой целью взымается плата за вход?
- На ремонт провала. Чтоб не слишком проваливался.
- ааааа
показати весь коментар
04.09.2021 14:55 Відповісти
+2
Олигархам, вижу, уже и не предлагают. Наверное, уже у Бога в раю место выкупили и можно не платить
показати весь коментар
04.09.2021 14:56 Відповісти
+2
Rozetka бюджетная организация?)
показати весь коментар
04.09.2021 15:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
- Скажите с какой целью взымается плата за вход?
- На ремонт провала. Чтоб не слишком проваливался.
- ааааа
показати весь коментар
04.09.2021 14:55 Відповісти
инвалидам скидки
показати весь коментар
04.09.2021 14:56 Відповісти
сколько граммов Беня отщипнет от золотой миноры в Днепре ?
показати весь коментар
04.09.2021 15:09 Відповісти
не трісни від гордості , за таку цитату . помогти треба , і пох якої ти віри .
показати весь коментар
04.09.2021 18:39 Відповісти
сброситься в кавычках надо писать ,сбрасываются с мостов ...но какаяразница
показати весь коментар
04.09.2021 14:55 Відповісти
Олигархам, вижу, уже и не предлагают. Наверное, уже у Бога в раю место выкупили и можно не платить
показати весь коментар
04.09.2021 14:56 Відповісти
А як щодо б'юджетних коштів у розділі "культура"? Нема? Все закатане в асфальт? 🤢
показати весь коментар
04.09.2021 14:57 Відповісти
Он сам все мог оплатить. Без криков на пол-страны какой он патриот.
показати весь коментар
04.09.2021 14:58 Відповісти
Как может человек, работающий в бюджетной сфере, оплатить такие суммы?
показати весь коментар
04.09.2021 15:00 Відповісти
Rozetka бюджетная организация?)
показати весь коментар
04.09.2021 15:04 Відповісти
Украинским бизнесменам предлагают сброситься на восстановление киевского костела святого Николая:

Ежели попы продадут свои Мерседесы, то хватит еще на пару таких сооружений..
показати весь коментар
04.09.2021 14:59 Відповісти
А каким боком попы к Костёлу?
показати весь коментар
04.09.2021 15:01 Відповісти
По сути ксёндзы те же попы, только в профиль.
показати весь коментар
04.09.2021 15:09 Відповісти
это точно- попы пусть продадут лексусы и мерсы
показати весь коментар
04.09.2021 15:03 Відповісти
Навряд чи в них є лексуси.
Не плутайте з московіцькою сектою.
показати весь коментар
04.09.2021 15:11 Відповісти
а ти бачила мерсидеси у католиків чи пцу ? надіюсь що ти трошки перепутАЛА .
показати весь коментар
04.09.2021 18:41 Відповісти
особенно мацковские попы во главе с пашей "мерседесом" из лавры. попы мацковские скорее удушатся от злобы и зависти, копейкой удавятся.
показати весь коментар
04.09.2021 19:21 Відповісти
у зЯленского возьмите.....
показати весь коментар
04.09.2021 15:05 Відповісти
ха-ха-ха !

ЗЕленский из совецкой еврейской семьи !
а посему, он "никому ничего не должен !"
показати весь коментар
04.09.2021 15:11 Відповісти
А где же меценаты и ценители старины из числа олигархов? Они же все поголовно "верующие" и "патриоты" страны.
Ах да, забыл - они веруют в золотого тельца и как один космополиты...
показати весь коментар
04.09.2021 15:07 Відповісти
Піночет зачинив би їх в костелі так швиденько б назбирали б.
показати весь коментар
04.09.2021 18:55 Відповісти
Что, у Фокса, тьфу, церкви, денег нет? (с)
Чечёткин, вы я знаю, много в АТО/ООС помогаете. Вот там этот лям грн был бы куда уместнее, имхо.
показати весь коментар
04.09.2021 15:09 Відповісти
Хорошая идея! На это и страна огней- Одэрбэйджан должен скинутся и существенно. Ведь Св.Николай=ЯНАГ АЛА(Улу)= Горящий Древний с ИндоПэриджанского.Праздник его появления у НАС ОБЩИЙ.Родился он в Бэй Ата Улу(Патала)=Бек Отец Древний. Слава нашим общим ДРЕВНИМ ПРАЗДНИКАМ!(Базантия)
показати весь коментар
04.09.2021 15:18 Відповісти
Ато нахалява делаем ремонты в БэйАтаГане(БекОтец Кровей)=Ватикане,
показати весь коментар
04.09.2021 15:20 Відповісти
Швидше прихожани скинуться.
показати весь коментар
04.09.2021 17:52 Відповісти
Теж так думаю.Взагалі це сумна подія.Жаль костел.Він справді прекрасний.Добре було б,якби у всіх храмах зібрали допомогу на ремонт костелу.Якби Всеукраїнська Рада Церков підключилася
показати весь коментар
05.09.2021 01:20 Відповісти
Всі ці так званні релігії це ніщо інше як продаж повітря населенню.
Хто відповідає за охорону праці та пожежну безпеку в цій будівлі?
показати весь коментар
05.09.2021 06:56 Відповісти
костел у пiдпорядкування Риму, ватника Ткаченко на мило!
показати весь коментар
05.09.2021 14:09 Відповісти