7389 відвідувачів онлайн
1 239 13

Стефанчук щодо законопроєкту про олігархів: Вірогідність його ухвалення дуже висока

Стефанчук щодо законопроєкту про олігархів: Вірогідність його ухвалення дуже висока

У Верховній Раді України оцінили шанси ухвалення закону про олігархів. Вірогідність його ухвалення дуже висока.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це розповів заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук в інтерв'ю для РБК-Україна.

За його словами, приблизно понад 1300 поправок подано до цього законопроєкту.

"Комітет розглядатиме і тоді вже ми ознайомимося з редакцією, яка є. Але мені здається, що ймовірність його ухвалення дуже висока", - вважає він.

Стефанчук впевнений, що буде напруга під час його ухвалення, але "ми готові до цього".

Топ коментарі
+8
Удивительно, что без этого закона до 2019 года Коломоский вынужден был скрываться за пределами Украины, а Ахметов сидел ниже травы тише воды.

А теперь, когда слуги Коломойского и Ахметова принимают законы про "борьбу" со своими владельцами, эти двое чувствуют себя, как никогда хорошо.
показати весь коментар
06.09.2021 10:03 Відповісти
+3
Ну и что эта филькина грамота решает? Не смеши людей бройлер зеленый.
показати весь коментар
06.09.2021 10:03 Відповісти
+2
Подружку зеЛенки, піщанську, можна звільняти, АМКУ- ліквідувати?
показати весь коментар
06.09.2021 10:29 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Удивительно, что без этого закона до 2019 года Коломоский вынужден был скрываться за пределами Украины, а Ахметов сидел ниже травы тише воды.

А теперь, когда слуги Коломойского и Ахметова принимают законы про "борьбу" со своими владельцами, эти двое чувствуют себя, как никогда хорошо.
показати весь коментар
06.09.2021 10:03 Відповісти
Одинн олігарх Калламоща? Мені надоїло з вами сперичатись. Ви ширі українці нат сьнарод.
показати весь коментар
06.09.2021 10:15 Відповісти
В данном случае СН обслуживает, в основном, интересы этих двоих.

И все заклоны СН принимает, ломает и переделывает для них.
показати весь коментар
06.09.2021 10:21 Відповісти
За Фірташа не згадано. Дарма, чи що, йому борги скостили?
І Пінчук аж ніяк не стороною, хоч його іменна фракція фігурально в опозиції... Бо його не щемлять, а є за що, хоча би по лінії АМК.
показати весь коментар
06.09.2021 10:33 Відповісти
Голос - это погрешность, а не партия. Да и фридмановцы выжили из нее уже пинчуковцев.

Фирташ да, но это, по-моему, тоже скорее побочный эффект борьбы за интересы Ахмета и Коломоя.

Бороться надо не с последствиями, а с причиной. А причина - обслуга в виде СН. Так же, как при Яныке обслугой была ПР.
показати весь коментар
06.09.2021 10:41 Відповісти
Ну и что эта филькина грамота решает? Не смеши людей бройлер зеленый.
показати весь коментар
06.09.2021 10:03 Відповісти
Це ще одна "перемога", для лохтората. Ну як "зняття" недоторканності, чи закон про "імпічмент". Які не можливо втілити, по відношенню до зЕзідента та "слуг урода".
показати весь коментар
06.09.2021 10:35 Відповісти
О б , или опа! Стаханчук, похудел бы ты немножко! С отбойным молотком в шахте! Если бы смог туда залезть!
показати весь коментар
06.09.2021 10:10 Відповісти
Подружку зеЛенки, піщанську, можна звільняти, АМКУ- ліквідувати?
показати весь коментар
06.09.2021 10:29 Відповісти
не можна. Там же ж кормушка.
показати весь коментар
06.09.2021 10:34 Відповісти
Ще й яка.
І й ригам з кацапами, та іншим "правильним людЯм", можна швиденько, по- тихому, дати дозвіл на скупівлю чого завгодно.
показати весь коментар
06.09.2021 10:38 Відповісти
Про олігархів ?
Так ось він,момент істини,сьогодні.Викладе Бєня з кишені 4.7 млрд вкраденого ?
Стефанчук щодо законопроєкту про олігархів: Вірогідність його ухвалення дуже висока - Цензор.НЕТ 6431
показати весь коментар
06.09.2021 10:31 Відповісти
о законопроекте об олигархах: Вероятность его принятия / Также очень высокая вероятность что по определениям законопроекта в Украине олигарх только один-Порошенко.
показати весь коментар
06.09.2021 10:35 Відповісти