10066 відвідувачів онлайн
1 147 20

Дерадянізація - це один із пріоритетів нинішньої сесії Ради, - Стефанчук

Дерадянізація - це один із пріоритетів нинішньої сесії Ради, - Стефанчук

Під час нинішньої сесії Верховної Ради головні законопроєкти, які мають бути ухвалені, стосуються децентралізації, деолігархізації та дерадянізації, а також законопроєкти про держбюджет і антикорупційну стратегію.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Україна 24", про це заявив перший віцеспікер Ради Руслан Стефанчук.

"Ця сесія може пройти під зіркою трьох "д" – децентралізація, деолігархізація і дерадянізація нашого законодавства, і наведення ладу в правотворчій діяльності. Крім цього, звичайно, завдання №1 – це ухвалення бюджету на наступний рік, тому що це економічний паспорт нашого життя. І дуже приємно, що й уряд готується. Крім цього, цей законопроєкт – перший, що ґрунтується на середньостроковій бюджетній резолюції, яку прийнято на три роки", — зауважив він.

Також Стефанчук назвав інші важливі теми, які розгляне Верховна Рада.

"Також важливо налагодити роботу і прийняти антикорупційну стратегію – в середині осені чи до кінця року. Такі завдання №1 я б ставив перед парламентом. Крім цього, я б говорив про те, що нам треба реагувати на епідеміологічну ситуацію в країні. В разі її загострення ми повинні бути готовими приймати відповідні законодавчі ініціативи", — додав він.

Топ коментарі
+7
странно... а чего ж тогда к 30-летию Независимости весь советский мотлох выволокли для инсталляции ??? в головах своих сначала почистите...
показати весь коментар
08.09.2021 09:41 Відповісти
+6
Шо там с перениманием СН опыта коммунистической партии Китая?
показати весь коментар
08.09.2021 09:41 Відповісти
+1
Еще можете как Луценко...Берию расстрелять и Сралина.
показати весь коментар
08.09.2021 09:37 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Декомунизируйте совковые названия в Донбассе и Крыму.
показати весь коментар
08.09.2021 09:35 Відповісти
Подмена понятий....Очередные сценарии НИ о Чем! Лишь бы Ничего не делать хорошего и при этом воровать и сохранить власть.
показати весь коментар
08.09.2021 09:35 Відповісти
Еще можете как Луценко...Берию расстрелять и Сралина.
показати весь коментар
08.09.2021 09:37 Відповісти
Шо там с перениманием СН опыта коммунистической партии Китая?
показати весь коментар
08.09.2021 09:41 Відповісти
Шо там с симпатиями Гетьманцева к белорусскому совку?

Совковые десоветизаторы блин...
показати весь коментар
08.09.2021 09:42 Відповісти
странно... а чего ж тогда к 30-летию Независимости весь советский мотлох выволокли для инсталляции ??? в головах своих сначала почистите...
показати весь коментар
08.09.2021 09:41 Відповісти
Борьба с внешними атрибутами на радость жлобью - это не десоветизация.
Истинная десоветизация требует создания спецпрокуратуры по выявлению и наказанию стукачей, вертухаев и провокаторов.
Следует открыть соответствующие архивы и огласить весь список.
Понятно, что потомкам, выросших в подобных семьях следует запретить занимать любые государтвенные должности еще лет на 50.
показати весь коментар
08.09.2021 10:04 Відповісти
А русскій язик в Україні - це зовнішній атрибут, чи щось інше?
показати весь коментар
08.09.2021 10:10 Відповісти
Потомки полковника мгб, сотрудничавшего и с гестапо, сдавшего Телигу и Ольжича и копавшего под подполье оун в Харькове общаются исключительно на украинском, если что.
И позиционируются, типо семья пострадавшего украинского видродження.
показати весь коментар
08.09.2021 10:27 Відповісти
пападробнєє пра патомкав можна? Хто це?
показати весь коментар
08.09.2021 10:34 Відповісти
Не стукачей, а полицейских информаторов, как во всем цивилизованном мире. Разнгицу понимать надо.
показати весь коментар
08.09.2021 14:09 Відповісти
А чим дерадянизація відрізняється від декомунізації? Реально бачимо деукраїнізацію-русифікацію через намагання перейменування України на чи то Україна-Русь, чи то Русь-Україна та Великим Гербом, де Тризуб засмічений безглуздими картинками. І все це заради того, щоб не прозвучало слово дерусифікація, бо слово Русь та його похідні виявляються, на відміну від слова Україна, близькими та рідними для теперішньої влади.
показати весь коментар
08.09.2021 10:08 Відповісти
Напевне наступна сесія буде цілковито присвячена депархатизації, щоб завершити успішно дерадянізацію!
показати весь коментар
08.09.2021 10:14 Відповісти
Дерадянизація це що - скасування районних, обласних та Верховної Ради? і коли це в есесері була радянська влада? "Статья 6 законодательно закрепляла руководящую и направляющую роль КПСС, являвшейся ядром политической системы СССР". І скільки вже можна називати російську окупацію України радянською владою?!
показати весь коментар
08.09.2021 10:31 Відповісти
Какая-то бестолковая возня. Ну переименовали, и дальше шо ? Вы оглянитесь по сторонам - вокруг одни хрущёвки или брежневки, унылый депрессивный совок. За пределами Киева, Харькова или Днепра даже домов новых (не совковых) почти нет. По ж.д. все так же ездят совковые вагоны и локомотивы 50х годов прошлого века. А на дорогах жигули и запорожцы тоже далеко не редкость. Вот где нужно искоренять совок ! А названия сколько угодно можно менять - совок от этого никуда не денется.
показати весь коментар
08.09.2021 10:59 Відповісти
Найголовнішою ознакою совка є русскаязичіє.
показати весь коментар
08.09.2021 11:30 Відповісти
А они не умеют.
Дома еще худо-бедно умеют, торговые центры, да. А остальное - чисто чудом и в единичных экземплярах.
Совки умели. Эти нет.
показати весь коментар
08.09.2021 14:10 Відповісти
Ті, хто в "турбрежимі" будує совок в Україні, і чий презЕдент мається за советськими прелЕстями, займуться десоветізацією? Беню з ахметкою деолігархізуєте? Чи може самі з собою воювати почнете, щоб побороти корупцію? Оксюморон.

Шоу для наріду продовжується. "Бджоли воюють з медом".
показати весь коментар
08.09.2021 11:16 Відповісти
Шел 30ый год независимости Украины а её депутаты продолжали воевать с трупами.
показати весь коментар
08.09.2021 14:11 Відповісти
у каждого олигарха должны висеть в спальне и кабинете портреты Хрущёва, Брежнева.
Это же при них были народом созданы все те ценности, которые они успешно грабят 30 лет.
показати весь коментар
08.09.2021 22:13 Відповісти