8589 відвідувачів онлайн

Рада відмовилася звернутися до США щодо статусу основного союзника

Верховна Рада провалила звернення до Конгресу США щодо надання Україні статусу основного союзника Америки.

Про це повідомляє парламентський кореспондент Цензор.НЕТ.

Зокрема, на позачерговому засіданні депутати розглядали проєкт постанови про Звернення Верховної Ради України до Конгресу Сполучених Штатів Америки щодо надання Україні двостороннього статусу основного союзника Сполучених Штатів Америки поза НАТО (MNNA).

За його ухвалення проголосували 24 народні депутати за необхідних 226.

Більшість присутніх утрималися.

Перед розглядом питання нардепи фракції ОПЗЖ залишили сесійну залу.

Топ коментарі
+48
бо не можна бути одночасно і на службі в РФ і союзником США.
показати весь коментар
08.09.2021 14:20 Відповісти
+46
Вот этим и всё сказано о Зелупе и его слугах урода
показати весь коментар
08.09.2021 14:20 Відповісти
+33
главное - помни как ты орало за клована в 2019 и как за него голосовало) Ну и заодно сделай себе татушку на лбу "зелебот - дебил".. Чтобы было по честному))
показати весь коментар
08.09.2021 14:29 Відповісти

Завантаження...