9099 відвідувачів онлайн

У проєкт бюджету-2022 закладено 2,6 млрд грн на закупівлю COVID-вакцин, - Ляшко

У проєкт бюджету-2022 закладено 2,6 млрд грн на закупівлю COVID-вакцин, - Ляшко

Кабінет Міністрів заклав у проєкт бюджету на 2022 2,6 млрд грн на закупівлю вакцин проти COVID-19

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці написав міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко, інформує Цензор.НЕТ.

"2,6 млрд грн на закупівлю вакцин для захисту населення від COVID-19, яка і надалі буде безкоштовною для кожного українця (покриття інших витрат на вакцини плануємо здійснити за рахунок коштів міжнародних фінансових організацій)", - написав Ляшко.

Також, за його словами, планується передбачити в бюджеті 3,1 млрд грн для централізованої закупівлі обладнання для поліпшення матеріально-технічної бази лікарень, бактеріологічних, генетичних і фізико-хімічних лабораторій, 789,5 млн грн - на проведення трансплантацій в Україні, 300 млн грн - на розвиток біокластера, що в 3 рази більше, ніж у 2021 році, з потенційним розширенням ще на 735 млн.

Топ коментарі
+4
Велике вакцівництво, нє?
показати весь коментар
15.09.2021 17:52 Відповісти
+4
Походу выкручивание рук продолжится и в 2022-м.
показати весь коментар
15.09.2021 17:54 Відповісти
+2
ковидная схема..
показати весь коментар
15.09.2021 17:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ковидная схема..
показати весь коментар
15.09.2021 17:51 Відповісти
Велике вакцівництво, нє?
показати весь коментар
15.09.2021 17:52 Відповісти
Когда будет утвержден бюджет тогда и будешь писать, санвредитель.
показати весь коментар
15.09.2021 17:53 Відповісти
Походу выкручивание рук продолжится и в 2022-м.
показати весь коментар
15.09.2021 17:54 Відповісти
На этом можно неплохо прибарахлиться...внукам хватит (с)
показати весь коментар
15.09.2021 17:54 Відповісти
а 16 сентября какое-то не малое число придется утилизировать...ибо срок годности закончился...
показати весь коментар
15.09.2021 18:02 Відповісти
Ну или достаточно будет перестикировать. Кто там проверит.
показати весь коментар
15.09.2021 18:04 Відповісти
И никто не ответит за бездарно потраченные бюджетные деньги...
показати весь коментар
15.09.2021 18:05 Відповісти
Коли на кону таке бабло - є та музыка будет вечной)
показати весь коментар
15.09.2021 18:34 Відповісти
Пусть бы ставили у дверей продуктовых магазинов вакцинировальные будки. И надпись " Всяк входящий подставляй дупу"😖
показати весь коментар
15.09.2021 18:47 Відповісти
руку
показати весь коментар
15.09.2021 18:50 Відповісти
да ляшко работает здорово.... в страну напёрли разных известных вакцин мировых...что уже утилизировать тысячами начали....люди ранее животные обвиняли минздрав что мол а.....умираю... хочу вакцину.....аа.... блин плохо работаю минюст..... мол корупционеры писали, сначала мол чебя любимых вакцинируют а потом остатки людям..на полишоу только про это и трандели, жаловались.нате животные какие душа желает колитесь...прививайтесь на выбор. так нет суки очко стало жим жим рылом крутить начали....а срок годности истекает(я лично 2 прививки модэрны вот сделал...) а что тянуть...?((
показати весь коментар
15.09.2021 20:19 Відповісти
так завжди. наші зебіли начитались про вакцини від інших зебілів і тепер думають, що це все повна фігня, і що коронавірус не існує.
показати весь коментар
16.09.2021 10:37 Відповісти
На меня не берите, я пас.
показати весь коментар
15.09.2021 21:20 Відповісти
Якщо на офіс преЗедента в 2021 році збільшили видатки на 40%,то на 2022 напевно вже на всі сто збільшать,вони ж в нас золоті.
показати весь коментар
15.09.2021 23:02 Відповісти