Серед госпіталізованих у ковідні лікарні Харківщини майже немає вакцинованих, - ОДА

Станом на 16 вересня в лікарнях Харківської області перебувають 947 пацієнтів, у яких діагностовано COVID-19. Переважна більшість з них не були вакциновані.
Про це повідомив заступник голови Харківської облдержадміністрації (ХОДА) Михайло Черняк, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу ХОДА.
"Із цих 947 осіб, які сьогодні перебувають у лікарні, тільки 3,5% є вакцинованими. Це свідчить про те, що, як казав міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко, пандемія стає пандемією невакцинованих. Жодної людини з вакцинованих немає - ні в реанімації, ні серед мертвих", - сказав Черняк.
Він закликав жителів регіону вакцинуватися.
Черняк також зазначив, що в області зростає кількість захворілих і госпіталізацій. Так, за минулу добу COVID-19 був підтверджений у майже 500 осіб, а госпіталізовано було майже 140 хворих.
Пройдет еще немного времени и правду скрывать станет уже не возможно...
Аналогично с остальным миром. Идет естественный отбор