6782 відвідувача онлайн

Серед госпіталізованих у ковідні лікарні Харківщини майже немає вакцинованих, - ОДА

Станом на 16 вересня в лікарнях Харківської області перебувають 947 пацієнтів, у яких діагностовано COVID-19. Переважна більшість з них не були вакциновані.

Про це повідомив заступник голови Харківської облдержадміністрації (ХОДА) Михайло Черняк, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу ХОДА.

"Із цих 947 осіб, які сьогодні перебувають у лікарні, тільки 3,5% є вакцинованими. Це свідчить про те, що, як казав міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко, пандемія стає пандемією невакцинованих. Жодної людини з вакцинованих немає - ні в реанімації, ні серед мертвих", - сказав Черняк.

Він закликав жителів регіону вакцинуватися.

Черняк також зазначив, що в області зростає кількість захворілих і госпіталізацій. Так, за минулу добу COVID-19 був підтверджений у майже 500 осіб, а госпіталізовано було майже 140 хворих.

Топ коментарі
+13
Глава любой ОГА назначается президентом. Если ему поступит указание убеждать граждан, что мир стоит на трёх слонах, а те - на огромной черепахе, он и снимки из космоса предоставит, и людей приведёт, которые этих слонов видели.
показати весь коментар
16.09.2021 20:47 Відповісти
+8
Лед тронулся...уже начали говорить что в больницах лежат и вакцинированные...а раньше молчали о них как рыба об лед...😀

Пройдет еще немного времени и правду скрывать станет уже не возможно...
показати весь коментар
16.09.2021 20:43 Відповісти
+8
97% госпитализированных - антиваксеры.

Аналогично с остальным миром. Идет естественный отбор
показати весь коментар
16.09.2021 20:45 Відповісти

Завантаження...