7789 відвідувачів онлайн

На окупованому Донбасі - спалах COVID-19, - Денісова

На окупованому Донбасі - спалах COVID-19, - Денісова

Окупаційна влада використовує тільки російську вакцину, яка не схвалена ВООЗ.

Про це пише у Фейсбуці уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова, інформує Цензор.НЕТ.

"Майже 100% наповненість місцевих лікарень підвищує навантаження на медиків, тим самим ускладнюючи непрості умови, в яких вони працюють останні півтора року. Щодня фіксують близько 500-700 нових випадків", - написала вона.

За словами Денісової, більшість хворих не робили щеплення від коронавірусу. При цьому окупаційна влада використовує тільки російську вакцину, схвалення якої Всесвітня організація охорони здоров'я призупинила, підкреслила омбудсман.

"Закликаю співгромадян, які проживають на тимчасово окупованих територіях, бути уважними до свого здоров'я і по можливості вакцинуватися на підконтрольній уряду України території", - додала Денісова.

Топ коментарі
+6
нє может бить!
спутнік защітіт!
показати весь коментар
17.09.2021 19:57 Відповісти
+6
Дельта штамм уничтожит всех попочленцов. Скоро на ваших экранах
показати весь коментар
17.09.2021 20:02 Відповісти
+5
НАСРАТЬ!!!
показати весь коментар
17.09.2021 20:01 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Так там і в тому році була "вспишка") їм зараз не до "вспишок" у них голосування проходить)
показати весь коментар
17.09.2021 19:57 Відповісти
нє может бить!
спутнік защітіт!
показати весь коментар
17.09.2021 19:57 Відповісти
"По словам Денисовой, большинство заболевших не делали прививку от коронавируса."

У нас аналогично.
показати весь коментар
17.09.2021 19:59 Відповісти
Всё как раз наоборот - не делать прививку могут только неработающие пенсионеры, другие тунеядцы и бомжи. У всех остальных есть выбор - либо прививка+работа, либо непривитость+безработица.
показати весь коментар
17.09.2021 20:17 Відповісти
Я про большинство не привитых.

У нас тоже большинство заболевших - не привитые.
показати весь коментар
17.09.2021 20:43 Відповісти
враньё
показати весь коментар
17.09.2021 20:49 Відповісти
НАСРАТЬ!!!
показати весь коментар
17.09.2021 20:01 Відповісти
Дельта штамм уничтожит всех попочленцов. Скоро на ваших экранах
показати весь коментар
17.09.2021 20:02 Відповісти
запасаемся попкорном
показати весь коментар
17.09.2021 20:18 Відповісти
ай я яй ... никогда такого не было и вот опять
показати весь коментар
17.09.2021 20:25 Відповісти
ой...а может им, когда они вернутся с голосования по раша/паспортинам...предложить вакцину или вакцинировать...ну тамженашилюди...?
показати весь коментар
17.09.2021 20:26 Відповісти
Какая разница, от чего дохнет враг? От болезней? От голода? От путь, мин , снарядов? От природных катаклизмов? Пусть дохнет. Дай Бог здоровья и сил нашим воинам - героям!
показати весь коментар
17.09.2021 20:34 Відповісти
не выпускайте их оттуда.
показати весь коментар
17.09.2021 20:37 Відповісти
ВИЧ им в помощ...