9127 відвідувачів онлайн

У 99% дітей, госпіталізованих з коронавірусом на Харківщині, - Delta-штам, - ОДА

У 99% дітей, госпіталізованих з коронавірусом на Харківщині, - Delta-штам, - ОДА

У Харківській області у 99% госпіталізованих з COVID-19 дітей виявили штам "Дельта".

Про це повідомив на брифінгу директор департаменту охорони здоров'я Харківської ОДА Максим Хаустов, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Дитяча інфекційна лікарня заповнена на 43%. Лікуються 127 дітей. У 99% - штам "Дельта". Дійсно, у цього штаму така особливість, що багато захворілих – діти", - зазначив Хаустов.

Загалом, за його інформацією, медичні заклади "першої хвилі" заповнені на 46% (станом на ранок 21 вересня - 1372 пацієнти).

"Серед усіх хворих, що знаходяться в лікарнях зараз, приблизно 4% вакцинованих. Вони легше переносять захворювання. І, за словами лікарів, відрізняється перебіг хвороби. У невакцинованих – стрімке наростання побічних ускладнень. У вакцинованих – легкий перебіг", - говорить директор департаменту.

Директор обласної клінічної лікарні Володимир Ярош на брифінгу зазначив, що в його закладі знаходяться 153 пацієнти (всього є 240 ліжок), з них лише 16 були вакциновані, і лише 1 вакцинований із тяжким перебігом хвороби знаходиться в реанімації.

Наразі, в області в закладах "першої хвилі" є 3015 ліжок, із них із потоковим киснем - 2010.

За минулу добу в Харківській області діагноз COVID-19 підтверджено у 486 осіб. Всього зареєстровано 158519 випадків коронавірусу, із них 147936 хворих одужало, 3817 – померло (у тому числі за останню добу підтверджено 13 смертей від коронавірусу).

Топ коментарі
+3
Шо роблять люди з легким перебігом в лікарнях?
показати весь коментар
21.09.2021 20:29 Відповісти
+3
Так отож. На укольчики закликають під гаслом, що "вакцинка" захищає від госпіталізації.
показати весь коментар
21.09.2021 20:49 Відповісти
+2
Это радует. Не понятно, почему никто не бьет тревогу по поводу смертности от алкоголя и сигарет или гриппа , там цифры поинтереснее.
показати весь коментар
21.09.2021 19:39 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Пока все вакцинируются от уханьского ковида-19, детей во всю косит штамм дельта, внимание вопрос, вакцина эффективна против дельты?
показати весь коментар
21.09.2021 19:16 Відповісти
...на детях даже...
показати весь коментар
21.09.2021 19:18 Відповісти
Ніхто з дітей не перебуває у важкому стані.... Соплі, кашель...
показати весь коментар
21.09.2021 19:19 Відповісти
Это радует. Не понятно, почему никто не бьет тревогу по поводу смертности от алкоголя и сигарет или гриппа , там цифры поинтереснее.
показати весь коментар
21.09.2021 19:39 Відповісти
бьет тревогу постоянно, так просто слушаете
показати весь коментар
21.09.2021 20:00 Відповісти
в дупу иди, детям не делают вакцину, тем более есть много дятлов как ты, которые имеют права решать самим что делать. Вопрос закрыт
показати весь коментар
21.09.2021 19:59 Відповісти
Я категорически против вакцинирования детей, читайте между строк. Да. и сам, я, кстати прививаться не собираюсь.
показати весь коментар
22.09.2021 19:30 Відповісти
А шо є вакцина від дельти віруса , чи лиш би проколитись і буде легше при любому штамі.
показати весь коментар
21.09.2021 19:53 Відповісти
Шо роблять люди з легким перебігом в лікарнях?
показати весь коментар
21.09.2021 20:29 Відповісти
Так отож. На укольчики закликають під гаслом, що "вакцинка" захищає від госпіталізації.
показати весь коментар
21.09.2021 20:49 Відповісти
Добре, що кладуть хворих дітей у лікарню. І неважливо у якому вони стані, легкомучи не дуже, головне, що за ними доглядають цілодобово та є шанс на порятунок. Життя дитини - це найважливіша цінність.
показати весь коментар
21.09.2021 20:56 Відповісти
А чи знали ви: Госпітальні пневмонії становлять близько 15-18% усіх нозокоміальних інфекцій; смертність від цього захворювання дуже висока (50-70% випадків). Пневмонії виникають також у випадку внутрішньолікарняного інфікування під час інтубації трахеї, при тривалому лікуванні антибіотиками, оперативних втручаннях, хірургічних, урологічних, стоматологічних маніпуляціях. При цьому хворі, ослаблені внаслідок основного захворювання, інфікуються малопатогенною для здорових людей інфекцією.

показати весь коментар
21.09.2021 21:46 Відповісти
Так, знаю. А ще я знаю, що життя дуже небеспечне і від нього помирають
показати весь коментар
21.09.2021 21:55 Відповісти
Моя бабця прожила 95років і казала: не шукай в лікарів здоров`я, а друзів в поліції. Друга, ще живе, коли віз її вакцинуватись, казала, їдеш в лікарню з одною болячкою - привезеш десять. Кажу- не їдем, нє, каже - страшно.
показати весь коментар
21.09.2021 21:36 Відповісти