11595 відвідувачів онлайн

Окупанти відмовили в передачі останків українського воїна, - Гармаш

Окупанти відмовили в передачі останків українського воїна, - Гармаш

Член української делегації в Тристоронній контактній групі Сергій Гармаш розкрив подробиці сьогоднішньої видачі окупантам останків загиблого на Донбасі бойовика Мялкіна. Українська сторона натомість просила віддати останки нашого воїна, але отримала відмову.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на сторінку Гармаша в Facebook.

За словами Гармаша, окупанти попросили віддати останки бойовика його матері, яка перебуває на останній стадії онкології і "хоче померти, поховавши сина".

"І ми пообіцяли опрацювати це питання, попросивши натомість останки іншого сина, інший матері, що живе по "цю сторону". Не буду називати його імені, щоб не травмувати рідних. Проте, в результаті, не відразу, через кілька днів, але на нашу "добру волю" нам відповіли відмовою", - розповів він.

Як зазначив Гармаш, в української сторони був вибір: теж відмовити чи дати матері поховати сина.

"Ми віддали. Ми не повинні і не будемо уподібнюватися нелюдам, які утримують у заручниках на окупованій території не тільки живих, а й мертвих", - зазначив представник української делегації.

Нагадуємо, сьогодні українська делегація в ТКГ повідомила про передачу на окуповані території останків чоловіка, який загинув у 2014 році під Слов'янськом.

Окупанти відмовили в передачі останків українського воїна, - Гармаш 01

Топ коментарі
+15
опять оркам поверили !
ДАП ничему не научил !
показати весь коментар
23.09.2021 22:01 Відповісти
+11
с мертвыми не воюют нормальные люди. Мы имеем дело с дугой цивилизацией. Она не только воюет с мертвыми. Она ими торгует и шантажирует
показати весь коментар
23.09.2021 22:38 Відповісти
+10
Нашого не віддали, бо, мабуть, багато ознак насильницької смерті... Як завжди...
показати весь коментар
23.09.2021 22:12 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
опять оркам поверили !
ДАП ничему не научил !
показати весь коментар
23.09.2021 22:01 Відповісти
С мертвыми не воюют.
Хотя, израильтяне тела еррористов-самоубийц не выдают.
показати весь коментар
23.09.2021 22:03 Відповісти
с мертвыми не воюют нормальные люди. Мы имеем дело с дугой цивилизацией. Она не только воюет с мертвыми. Она ими торгует и шантажирует
показати весь коментар
23.09.2021 22:38 Відповісти
с какой "другой цивилизацией"???? в кацапо-домбасятских обезьян есть цивилизация???
показати весь коментар
23.09.2021 22:48 Відповісти
есть. кацапо-донбасятская
показати весь коментар
23.09.2021 23:26 Відповісти
"остаТки боевика"...чётко подмечено что остатки...
показати весь коментар
23.09.2021 22:05 Відповісти
Нашого не віддали, бо, мабуть, багато ознак насильницької смерті... Як завжди...
показати весь коментар
23.09.2021 22:12 Відповісти
какие ознаки он погиб то в 2014 году....
показати весь коментар
23.09.2021 22:35 Відповісти
Обычные для раши... Дырка в затылке, переломанные кости..
показати весь коментар
23.09.2021 23:13 Відповісти
Орки не отдают потому что там тела со следами пыток. Людей они замучивают, как в самых страшных рассказах про гестапо не пытали. Там извращенцы этим занимаются, специально подобранные.
показати весь коментар
23.09.2021 22:50 Відповісти
ЦЕНЗОР - прохання виправити мовні помилки:
1) "Мені подобається" (подає себе) - українською Мені до вподоби
2) "Вас було заблоковано" - українською Вас заблоковано
показати весь коментар
23.09.2021 23:15 Відповісти
Понадеялись что отдавая останки боевика, получат останки нашего ---но забыли с кем дело имели. Стой стороны похоже именно так заранее и решили сделать. Особое скотство конечно.
показати весь коментар
23.09.2021 23:50 Відповісти
Может хватит быть добренькими их отпетыми убийцами и врагами украинского народа !!
показати весь коментар
23.09.2021 23:50 Відповісти
Хіба у пліснявих буває інакше?
Це, як з обмінов воєнних злочинців і "беркутні" на таксистів.
показати весь коментар
23.09.2021 23:55 Відповісти
Русский мир - это враги рода людского, там ничего человеческого не осталось.
Талибан это невинные младенцы по сравнению с кацапами.
Даже сейчас талибы выпускают, как видим, из Афганистана всяких несогласных с ними, целыми семьями.
А кацапы, даже мертвых не выпускают, глумятся над останками, не дают похоронить спокойно.
показати весь коментар
24.09.2021 00:20 Відповісти
С нелюдями нужно действовать как нелюди.Когда же зебилы поймут эту простую истину?
показати весь коментар
24.09.2021 01:13 Відповісти
Не хрен было отдавать!
Самка, которая вырастила ублюдка-предателя не заслуживает снисхождения, даже если Бог ее уже наказал!

Вашу милость они воспринимают как слабость и будут дальше издеваться.
показати весь коментар
24.09.2021 01:43 Відповісти
правильно поступили. верно написал.
показати весь коментар
24.09.2021 05:20 Відповісти