Паркування для учасників АТО та ООС стане безкоштовною в Києві

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Київради.
Таке рішення ухвалили на засіданні Київради 23 вересня.
Зазначається, що прийняття цього рішення є розширення наявного обсягу соціальних пільг для осіб, які є учасниками бойових дій, членів сімей загиблих осіб, які мали статус учасників бойових дій, передбачених чинним законодавством України, шляхом надання пільг при користуванні місцями для паркування.
"Важливо визнавати їх особливі заслуги перед державою й українським народом, та надавати право на безкоштовне паркування при користуванні місцями для паркування у місті Києві", – зазначив депутат Київської міської ради, член постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Андрія Порайко.
А бизнес со своими желаниями нравиться перед выборами путать НЕЛЬЗЯ.
А те, кто получит корочку по своим каналам, будут прибавлять к ней служебное удостоверение и число атошников в Киеве зашкалит.
Как было с чернобыльскими ликвидаторами.