10292 відвідувача онлайн

Мінфін обіцяє підвищення зарплат військовим на 10% у 2022 році

Мінфін обіцяє підвищення зарплат військовим на 10% у 2022 році

На 10% (тобто на тисячу-дві) підвищать грошове забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України у 2022 році.

Про це заявили в Міністерстві фінансів, передає Цензор.НЕТ із посиланням на ukrmilitary.com.

"Другий пріоритетний напрямок — видатки на сектор безпеки та оборони – 319,4 млрд грн або 5,95 % ВВП. Більшу їх половину спрямують на Міністерство оборони і цей показник є найвищим за останні 4 роки. Ми передбачили зростання грошового забезпечення військовослужбовців наступного року на 10%", – розповів перший заступник міністра фінансів Денис Улютін.

Нагадаємо, що раніше голова підкомітету Верховної Ради з держбезпеки та оборони, нардепка Ірина Верещук повідомила, що наступного року планується підвищення грошового забезпечення військових у середньому на 60%. "Але Комітет та Міноборони мають добре попрацювати, щоб закласти таке підвищення у Держбюджет-2022".

Зазначимо, що Міністерство оборони, ще ніяких цифр щодо підвищення грошового забезпечення не називало.

Водночас варто зауважити, що враховуючи проєкт державного бюджету, де фінансування Міноборони збільшено приблизно на 10% (131 млрд проти 117 млрд у 2021 році), підвищення грошового забезпечення на 10% виглядає більш реалістичним ніж на 60%, на які просто не вистачить грошей. Адже значна частина збільшеного військового бюджету піде на ті виплати, на які цього року не вистачило у бюджеті 5,7 млрд грн, а також на утримання 11 тисяч військових, яких наберуть з 1 січня 2022 року у Сили тероборони і Сили спецоперацій.

Топ коментарі
+5
Там скорее всего повысят зарплаты нац. гадам кардинала, которые шукали нападавших на ширифа Шофера и охраняли концер 95го кварталу)))
показати весь коментар
28.09.2021 09:17 Відповісти
+4
Обіцянки-цяцянки квартальщиків. Виплатіть те що заборгували військовим тут і зараз.
показати весь коментар
28.09.2021 09:25 Відповісти
+4
А чого депутат отримує більше, ще і скаржиться, що мало, аніж людина, яка ризикує своїм життям ?
показати весь коментар
28.09.2021 09:26 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Вчера кричали на 60, сегодня 10, а когда повысят, получится на пять. У зеленых своя математика.
показати весь коментар
28.09.2021 09:15 Відповісти
Там скорее всего повысят зарплаты нац. гадам кардинала, которые шукали нападавших на ширифа Шофера и охраняли концер 95го кварталу)))
показати весь коментар
28.09.2021 09:17 Відповісти
Общая задолженность по зарплате и социальным выплатам медицинских работников государственной сферы в совокупности по всем субъектам административного деления на 01.09.2021 составляет 490, 24 млн. гривен
‎Состоянием на 01.09.2021 г. задолженность по зарплате и социальным выплатам военнослужащим ВСУ составляет 1,811 млрд. гривен.
показати весь коментар
28.09.2021 09:28 Відповісти
ну да, а то только учителя жируют!

справедливость приходит))
показати весь коментар
28.09.2021 09:18 Відповісти
так наверное за счет премий, а не окладов. И опять военные пенсионеры выйдут на протесы.
показати весь коментар
28.09.2021 09:24 Відповісти
Пишуть що ставки піднімуть на 10%. При теперішніх 1800 це багато😂😂😂.
показати весь коментар
28.09.2021 09:34 Відповісти
Обіцянки-цяцянки квартальщиків. Виплатіть те що заборгували військовим тут і зараз.
показати весь коментар
28.09.2021 09:25 Відповісти
А чого депутат отримує більше, ще і скаржиться, що мало, аніж людина, яка ризикує своїм життям ?
показати весь коментар
28.09.2021 09:26 Відповісти
Аж на 180 грн😂😂😂.
показати весь коментар
28.09.2021 09:32 Відповісти
Це ж якими потрібно бути брехунами? На сьогодні не використали навіть те, що є в бюджеті - більше 15 мільярдів, а обіцяють те, чого ніколи не буде. Навіть якщо підвищувати зарплату військовим, то не на 10%, а мінімум 30%, бо інфляція з'їла вже 20% їх окладів. Але ця влада запам'яталася тільки постійними обіцянками і зашкварами.
показати весь коментар
28.09.2021 09:38 Відповісти
Было бы интересно, если бы за эти 10% конкурировали военные с судьями и прокурорами, кто бы победил?
показати весь коментар
28.09.2021 09:40 Відповісти
ну... по сравнению с конвертами слуг народа - это охеренная прибавка.....
показати весь коментар
28.09.2021 10:02 Відповісти
Какая радость, на бумаге, вы ж не выплачиваете!
показати весь коментар
28.09.2021 10:46 Відповісти
Пліснява продовжує знущатися.
показати весь коментар
28.09.2021 10:53 Відповісти
А за 2020-й, та 2021-й не треба???
Ви лише за рік у півтора рази підняли ціни на все, в тому числі й на комірне, а до зарплати військовим додасте аж 10 відсотків у грудні 2022-го???
Ото вони зрадіють...
показати весь коментар
28.09.2021 15:10 Відповісти
Це просто знущання з військових! Хто після такого "підняття" зарплати захоче піти служити?
показати весь коментар
09.10.2021 23:31 Відповісти
При Порошенке жилося плохо говорят,но он же слово держал и военным зарплату хорошую платил!А Зеленский что поднял болт на 150 дал вот так то)))
показати весь коментар
13.11.2021 17:16 Відповісти