17219 відвідувачів онлайн
1 866 9

Тарифи на опалення в Черкасах не підвищували, - міськрада

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу міськради Черкас.

"Я розраховую, що Кабмін втрутиться в ситуацію, тому що з нинішньою ціною на газ ми поховаємо наші комунальні підприємства за цей опалювальний сезон. Я запрошений на Конгрес місцевих і регіональних влад, який пройде в цей четвер під головуванням Президента України. Сподіваюся, що за його сприяння це питання буде вирішене. І ми не будемо підвищувати тарифи, залишивши їх на тому ж рівні", - підкреслив Бондаренко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Черкасах підвищили тарифи на опалення.

Коментувати
Сортувати:
Мер пропіарився, але ще не вдарили морози.
показати весь коментар
29.09.2021 10:31 Відповісти
показати весь коментар
29.09.2021 10:34 Відповісти
Не хвилюйся, овечко, ми цікаве рішення", щоб вдвічі знизити тарифи на тепло!!!

показати весь коментар
29.09.2021 10:35 Відповісти
показати весь коментар
29.09.2021 10:36 Відповісти
мэр Черкасс представил свой кабинет в антураже камеры в СИЗО и как то сразу перехотелось заниматься СПЕКУЛЯЦИЕЙ.. и да скорей всего Черкассы устранились от 3 летнего контракта с Нафтогаз Трейдинг НАК нафтогаз о покупке газа на отопление за 7-24 грн кубик???!!
показати весь коментар
29.09.2021 10:32 Відповісти
Конечно нет, пока не на что повышать. Но не волнуйтесь, это только пока
показати весь коментар
29.09.2021 10:33 Відповісти
цікаво, хто буде компенсувати пятикратне зростання ціни на газ????
показати весь коментар
29.09.2021 10:39 Відповісти
Глава асоціації власників малого та середнього бізнесу Руслан Соболь попередив українців про рекордний подорожчання багатьох товарів і послуг.Бізнесмен зазначив, що фактично весь український бізнес завмер і чекає чергового витка інфляції і нових тарифів.Джерело:http://businessua.com/tarify/72325ekspert-v-ukraini-na-15-podorozhchayut-poslugi-i-tovari.html