Наступного року середню зарплату медиків зробимо на рівні $800-900, - Шмигаль

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль анонсував підвищення зарплат для медиків.
Про це глава уряду заявив в інтерв'ю LB.ua, передає Цензор.НЕТ.
"Середня зарплата в Україні зараз уже вище 500 доларів. Це абсолютний рекорд для нашої держави. Для тих же лікарів ми наступного року середню зарплату зробимо на рівні 800-900 доларів, а мінімальну - на рівні 700 доларів", - зазначив Шмигаль.
За словами прем'єра, люди їдуть за кордон не лише через зарплату, а й через медицину.
Топ коментарі
+18 хужє не будєт
показати весь коментар
06.10.2021 14:06 Відповісти Посилання +16 Владимир #467749
показати весь коментар
06.10.2021 14:06 Відповісти Посилання +14 Ksenia VB
показати весь коментар
06.10.2021 14:12 Відповісти Посилання