Новий двоповерховий дитсадок побудували на Закарпатті, - ОДА

Про це повідомив у Facebook голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков, інформує Цензор.НЕТ.
"Знаковий і святковий день для громади с.Тарасівка Тячівського району, далекого тупикового села серед мальовничих гір. Ми завершили будівництво соціально важливого об'єкта і відкрили новий дитячий садок", - написав очільник ОДА.
Дитсадок у Тарасівці тепер зможуть відвідувати 60 дітей.
В межах президентської програми "Велике будівництво" було побудовано двоповерхову будівлю з ігровими кімнатами, груповими майданчиками, простором для занять гімнастикою, спальними кімнатами, обладнаною кухнею.
Нагадаємо, що реалізація програми президента Володимира Зеленського "Велике будівництво" на 2021 рік передбачає оновлення і будівництво сотень об'єктів соціальної інфраструктури по всій країні, зокрема і дитячих садочків.
т.е. НЕ за деньги, а "в рамках"..
Так реконструкцию Собора в Париже тоже проводят "в рамках программы клоуна", да и по всему миру - ВСЕ строительства можно припсать к "в рамках программы"))