11294 відвідувача онлайн
4 100 12

Новий двоповерховий дитсадок побудували на Закарпатті, - ОДА

Про це повідомив у Facebook голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков, інформує Цензор.НЕТ.

"Знаковий і святковий день для громади с.Тарасівка Тячівського району, далекого тупикового села серед мальовничих гір. Ми завершили будівництво соціально важливого об'єкта і відкрили новий дитячий садок", - написав очільник ОДА.

Дитсадок у Тарасівці тепер зможуть відвідувати 60 дітей.

В межах президентської програми "Велике будівництво" було побудовано двоповерхову будівлю з ігровими кімнатами, груповими майданчиками, простором для занять гімнастикою, спальними кімнатами, обладнаною кухнею.

Нагадаємо, що реалізація програми президента Володимира Зеленського "Велике будівництво" на 2021 рік передбачає оновлення і будівництво сотень об'єктів соціальної інфраструктури по всій країні, зокрема і дитячих садочків.

Топ коментарі
+7
показати весь коментар
06.10.2021 17:15 Відповісти
+5
ага.. .Точно так же построили за деньги местных громад, а осел офшорный и тут примазался..

показати весь коментар
06.10.2021 17:15 Відповісти
+3
"В рамках презЕдентской программы "Большая стройка" ...

т.е. НЕ за деньги, а "в рамках"..

Так реконструкцию Собора в Париже тоже проводят "в рамках программы клоуна", да и по всему миру - ВСЕ строительства можно припсать к "в рамках программы"))
показати весь коментар
06.10.2021 17:18 Відповісти

Завантаження...