8946 відвідувачів онлайн
2 414 24

Україна зацікавлена ​​у виробництві водню, - Шмигаль

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал, про це заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

"Європа вперше зіткнулася з ціною газу, яка б'є рекорди кожен день. Ми маємо у сховищах сьогодні достатній запас газу - майже 19 млрд кубометрів. Цього достатньо, щоб пройти опалювальний сезон", - сказав глава уряду.

Шмигаль наголосив, що Україні необхідно збільшувати видобуток газу: "Відсутність розвитку власного видобутку газу - злочин проти держави. Ми уклали 8 угод про розподіл продукції, маємо KPI для "Нафтогазу" щодо збільшення власного видобутку мінімум на 10% цього і наступного року. Це наша стратегія щодо енергонезалежності".

Як зазначив прем'єр, Україна близька до інтеграції в європейську енергомережу ENTSO-E. За його словами, вже вдало пройдено технічний аудит і залишаються лише деякі політичні питання.

На думку Шмигаля, оптимістичним проєктом є і виробництво водню в Україні. Він підкреслив, що мало країн мають можливості для його масового виробництва, на відміну від України.

"Тому Україна зацікавлена ​​у виробництві водню. Бізнес вже відреагував - є перший контракт на виробництво 100 МВт водню за рік. Це буде частиною державної стратегії на рівні розвитку альтернативних джерел енергії", - зазначив глава уряду.

Топ коментарі
+6
Україні перш за все потрібно провести інвентаризацію наявних газових свердловин. всі наявні свердловини повернути в реальну державну власність. Навести лад з обліком власного газу і заборонити його експорт.
Це реально можна буде зробити після пуску в роботу ПП-2 і припинення транзиту через Україну російського газу. Тому дехто і влаштовує такі істерики стосовно ПП-2.
показати весь коментар
07.10.2021 16:10 Відповісти
+3
Каждый богатый украинец ( и не украинец) старается иметь себе маленький бизнес - собственную скважину . 😀😀😀
Потом они якобы продают газ и нефтьза рубеж , а на самом деле продают украинцам в тридорого .
показати весь коментар
07.10.2021 16:09 Відповісти
+3
Вы еще на Марс замахнитесь. Для начала научитесь производить молоко, гречку и мясо чтобы не експортировать. Водород они бл будут производить. Вы умнее или богаче Японии?
показати весь коментар
07.10.2021 16:12 Відповісти

Завантаження...