6801 відвідувач онлайн
1 713 24

Стефанчук оголосив перерву в роботі Ради для підготовки до обрання першого віцеспікера

Про це повідомляє парламентський кореспондент Цензор.НЕТ.

Перерва необхідна для того, щоб Апарат Верховної Ради підготував для народних депутатів інформацію про кандидатів на пост першого віцеспікера ВР.

На цю посаду "Слуга народу" пропонує першого заступника голови Олександра Корнієнка, а фракція "ЄС" - Софію Федину.

Топ коментарі
+4
а он в президиуме)))) а эти хотять в помошники - первым и вторым вице-спикерами ))))
блин...ну как их прокормить? )))))
показати весь коментар
08.10.2021 14:55 Відповісти
+2
два кандидада... (вирастюк - новенький...он как всегда в буфете...ему рано еще ))))

чтобы все п классике...

показати весь коментар
08.10.2021 14:44 Відповісти
+2
Перерыв пожрать ))
показати весь коментар
08.10.2021 14:45 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
все буде "баба-во!"
показати весь коментар
08.10.2021 14:31 Відповісти
На перекус Русика потянуло. На перекус.
показати весь коментар
08.10.2021 14:32 Відповісти
Коку Оболонського оберіть, він буде за регламентом слідкувати.
показати весь коментар
08.10.2021 14:33 Відповісти
улетай туча
показати весь коментар
08.10.2021 14:33 Відповісти
Вот Всем нам и приговор Украинцы!!
показати весь коментар
08.10.2021 14:35 Відповісти
к коронованию!Ёпт
показати весь коментар
08.10.2021 14:42 Відповісти
два кандидада... (вирастюк - новенький...он как всегда в буфете...ему рано еще ))))

чтобы все п классике...

показати весь коментар
08.10.2021 14:44 Відповісти
А где третий толстяк - Стефанчук ? 😀😀
показати весь коментар
08.10.2021 14:51 Відповісти
а он в президиуме)))) а эти хотять в помошники - первым и вторым вице-спикерами ))))
блин...ну как их прокормить? )))))
показати весь коментар
08.10.2021 14:55 Відповісти
Це фото зі шлунку Стефанчука.
показати весь коментар
08.10.2021 14:56 Відповісти
Ты будешь смеяться, но это тоже стефанчук
показати весь коментар
25.10.2021 14:33 Відповісти
Перерыв пожрать ))
показати весь коментар
08.10.2021 14:45 Відповісти
наверное я не прав,
но к человеку не умеющему следить за собой,
поставленному направлять и руководить моей жизнью у меня очень много вопросов....
показати весь коментар
08.10.2021 14:49 Відповісти
там диабет скорее всего + обжерство
показати весь коментар
08.10.2021 14:50 Відповісти
обжорство при диабете?
ето именно то шо называю "не умеет следить за собой".
показати весь коментар
08.10.2021 15:36 Відповісти
Згідно з декларацією Стефанчука за 2020 рік, він володіє квартирою у Хмельницькому площею 93,4 м2. У спільній власності з дружиною Мариною Стефанчук володіє земельною ділянкою в Білогородці Київської області площею 10 соток та будує там садибний будинок площею 270 м2. Спільно з дружиною та сином Олесем володіє квартирою в Києві площею 101,8 м2. У спільній власності дружини Марини та Тетяни Ситарук (тієї самої тещі, якій він збирався платити за аренду)))), є квартира в Ярмолинцях Хмельницької області площею 49,8 м2.

У родини є два автомобілі - Renault Captur 2015 року випуску та Mitsubishi Outlander 2018 року. Грошових активів - майже 630 тис. гривень та €116 на банківських рахунках, яких задекларовано аж 25, готівкою - майже $50 тис., €15,5 тис. та 18,5 тис. грн.

Як народний депутат на основному місці роботи Стефанчук отримав минулого року майже 600 тис. грн зарплати. На новій посаді його статки, вочевидь, мають зрости. Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/country/politics/ruslan-stefanchuk-druga-lyudina-v-derzhavi-dosje-na-novogo-golovu-verhovnoji-radi-789596.html
показати весь коментар
08.10.2021 14:51 Відповісти
Квартира в Ярмолинцях це жесть, двоюрідний брат не знає як збутись, може жиртрест візьме? А так, крім готівки, яку не докажеш, просто бідняк серед депутатів.
показати весь коментар
08.10.2021 14:55 Відповісти
нищеброд ))) пришлось у тещи угол арендовать (за гос/кошт... но потом теще фиг вышел - вернуть пришлось бабосы, чтоб не кышнули))))
показати весь коментар
08.10.2021 14:57 Відповісти
Він реально ніщеброд в порівняні, але тепер життя налагодиться.
показати весь коментар
08.10.2021 15:00 Відповісти
і головне - він задекларував книги...щость там декілько (чи 4 чи 5) тисяч екземплярів, в основном наукової літератури...(це вже якось його відрізня від неуків і відверто тупих блазнів з їхньої шобли-болота)
показати весь коментар
08.10.2021 15:05 Відповісти
Серйозно? Мені в депутати неможна, декларація буде до Києва завдовжки, я би порився в його бібліотеці. У мене навколо крісла з компом, 12 м книжних шаф навколо, але 5000 нема.
показати весь коментар
08.10.2021 15:08 Відповісти
можна-можна ))) це в Стефанчука бібліотека - а він виключення.... а в інших ? думаю воні і шкільну программу по літературі не згадають...а книжки - то для них не цінність, а пережиток минулого...
(я, наприклад, досі не можу багато читати в електронному вигляді...мені треба гортати сторінку...і заляпувати її борщем (шуткую) та дуже люблю читати за столом))))))
показати весь коментар
08.10.2021 15:17 Відповісти
Трет'якову давай, що там думати.
показати весь коментар
08.10.2021 14:51 Відповісти
тут два варианта - либо третьякова...либо коля-котлета...))) ибо их переплюнуть... невозможно...)))
сгорів сарай - гори і хата ))))))))
показати весь коментар
08.10.2021 14:59 Відповісти