10606 відвідувачів онлайн

Ми засуджуємо проведення перепису населення в окупованому Криму, - Євросоюз

Європейський Союз засудив проведення Росією перепису населення в окупованих Криму і Севастополі.

Про це йдеться в заяві Європейської служби зовнішніх справ від 15 жовтня, передає Цензор.НЕТ.

"ЄС засуджує рішення Російської Федерації провести перепис населення на незаконно анексованій українській території Крим і Севастополь із 15 жовтня по 14 листопада і початок чергової призовної кампанії з 1 жовтня", - йдеться в повідомленні прессекретаря ЄСЗС Петера Стано.

В органі вважають, що "ці дії є спробою узаконити незаконну анексію Криму і ще більше підірвати суверенітет і територіальну цілісність України в її міжнародно визнаних кордонах".

Також в ЄСЗС закликали Росію припинити всі порушення міжнародного права і міжнародного гуманітарного права в окупованому Криму: "Європейський Союз продовжить працювати над мирним припиненням незаконної анексії Росією півострова, про що було повторено на першому саміті міжнародної "Кримської платформи" 23 серпня. Європейський Союз продовжуватиме і впроваджуватиме свою політику невизнання".

Топ коментарі
+3
Гаагский Трибунал также уже переписывает скотомордых репоедов - чтобы места хватило на скамье подсудимых.
показати весь коментар
15.10.2021 13:31 Відповісти
+2
Кацапы разыграли свою излюбленную карту. - Населили Крым военными пенсами и казаками. Сейчас они на крутых тачках на рыбалки разъезжают по побережью.- Отработали свою замедленную мину.- Куда смотрело сбу при всех наших гавнопрезиках ??? Остальным простым пенсам и населению жить стало намного хуже. Это заметно по стареньким проржавевшим жигулям и иномаркам десятилетней давности. Татарам так вообще неповезло. Но говорить боятся. Все запуганы. Только если хорошо доверяют,начинают жаловаться тем.
показати весь коментар
15.10.2021 13:40 Відповісти
+1
Людей в Крыму - валом было летом. - Хорошего в этом ничего, для Украины нет. Просто нужно знать. Чтобы быть вооруженным.Видимо кацапы уже не тянут ни Египет.Ни Турцию.Раз ломанулись на Крым.Дороги вокруг моста отличного качества.Правильно выдержаны кривые,развязки. - По всей видимости - немцы делали.Рукожопые так не смогли бы. - И как всегда - принцип очковтирательства -все второстепенные дороги на поселки от основной магистрали уже в совковом стиле. Не убитые,но сляпаны как зря. В горах по побережью ваще убиты в хлам.- При Украине там старались ее поддерживать.
показати весь коментар
15.10.2021 13:51 Відповісти

Завантаження...