14298 відвідувачів онлайн

Білоруські силовики склали протоколи на жителів Гродно, які не встали під час гімну на хокейному матчі

Білоруські силовики склали протоколи на жителів Гродно, які не встали під час гімну на хокейному матчі

На двох відвідувачів хокейного матчу в білоруському Гродно склали адмінпротоколи "за незаконні дії стосовно держсимвола" через те, що вони не встали під час виконання гімну.

Про це з посиланням на місцеві ЗМІ пише Настоящее Время, передає Цензор.НЕТ.

Уточнюється, що 15 жовтня під час матчу між командами "Німан" і "Гомель" два жителі Гродно 37 і 39 років далі сиділи на трибунах, коли заграв "державний гімн Білорусі". Стаття про незаконні дії, за якою на вболівальників склали протоколи, передбачає штраф до п'яти базових величин (145 білоруських рублів або $60).

За інформацією s13.ru, два місяці тому під час матчу молодіжної команди "Неман" одного з глядачів, який не встав під час гімну, забрали в РВВС. На нього склали протокол, а трохи пізніше суд оштрафував його за тією ж статтею.

Видання зв'язалося з іншими хокейними уболівальниками, які розповіли, що тепер під час ігор диктори закликають слухати державний гімн Білорусі стоячи, чоловікам при цьому слід зняти головні убори.

Топ коментарі
+11
Молодцы. Патриотично. Повезло, что не расстреляли. А вы говорите "диктатор", "диктатор".
показати весь коментар
18.10.2021 22:49 Відповісти
+8
тут они красавчики. У нас тоже так нужно сделать лет на 15-30, что бы ватка начала уважать страну, в которой живут.
показати весь коментар
18.10.2021 22:52 Відповісти
+6
1. Мне покуй "тройка" и ее вопросы. Пою гимн, но не в 6 утра, а в 8. Каждый рабочий день.
2. Патриотизм это не религия.
3. Статья написана про Беларусь. Судя потому, что ты влепил сюда Порошенко и пытаешься его тут говнецом полить, то ты на 100% тролль зеленского, поэтому читай пункт 4
4. Вышиванка не является признаком патриотизма. К тому же у Пороха патриотизма больше, чем у 73% населения Украины вместе взятых.
5. Зеленский будет сидеть в тюрьме за госизмену, за узурпацию власти и еще много чего.
показати весь коментар
18.10.2021 23:52 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Монархия. Ничего не поделаешь.
показати весь коментар
18.10.2021 22:48 Відповісти
То есть если в Украине не встанут при исполнении гимна это будет нормой?
показати весь коментар
19.10.2021 08:19 Відповісти
Молодцы. Патриотично. Повезло, что не расстреляли. А вы говорите "диктатор", "диктатор".
показати весь коментар
18.10.2021 22:49 Відповісти
Нє, нє, нє! До патріотизму там ще трішки! Тепер треба, щоб о 6 ранку в кожну оселю входила "трійка" і, якщо ніхто в оселі не співає гімна, то заарештовувати негайно! Коли це не допоможе, то замість арешту - розстріл на місці! Ось тоді все буде добре
показати весь коментар
18.10.2021 22:57 Відповісти
бульбархия, где бацка сажает не тока бульбу
показати весь коментар
18.10.2021 22:49 Відповісти
Трёх процентный таракан загоняет себя в угол.
показати весь коментар
18.10.2021 22:50 Відповісти
Уже 30 лет.
показати весь коментар
19.10.2021 00:53 Відповісти
Почти 30 ,это точно. Но вот последние полтора года уж больно сильно старается.
показати весь коментар
19.10.2021 03:10 Відповісти
тут они красавчики. У нас тоже так нужно сделать лет на 15-30, что бы ватка начала уважать страну, в которой живут.
показати весь коментар
18.10.2021 22:52 Відповісти
Ви будете дуже здивовані, коли до вас о шостій ранку в оселю вломиться "трійка" на предмет "а чи співаєте ви гімн на початку радіомовлення національної радіостанції"?

Це як з релігією і вірою - різні речі. Якщо не ходиш в церкву, то це не значить, що ти не віруючий. І навпаки - той, хто ходить до церкви не завжди є віруючим.

Або, як казали за Пороха, вишиванка не є показником патріотизму... Зараз, чомусь, про це мовчать... Чи то Порох та його сімейні перестали ходити у вишиванці, чи то ті, хто зараз вдягають вишиванку, таки відповідають тому визначенню
показати весь коментар
18.10.2021 23:06 Відповісти
показати весь коментар
18.10.2021 23:52 Відповісти
А я не хочу, щоб якийсь блазень перевіряв мене на патріотизм будь коли! Тому ваше "У нас тоже так нужно сделать лет на 15-30" засуньте собі в т... Кудись засуньте, аби подалі!

А ваше " Статья написана про Беларусь" після "У нас тоже так нужно сделать лет на 15-30" виглядає, пнинаймні, смішно.

"Вышиванка не является признаком патриотизма" пробували довести ідіотам ще при Пороху. Намагалися довести, що вишиванка - це такий самий спосіб самоідентифікації, як і мова... Але "сєкта пів-вареника" вирішила, що "Армія, мова віра" на хліб не маститься... Тепер чекаю, коли вони намастять "діджиталізацію" та "велике крабудівництіо"...

Ну а те, що "Патриотизм это не религия" згоден на всі 100%. Це ВІРА! віра в себе, в свій народ, в співвітчизників, в землю, де народився і живеш, в культуру та традиції, що передали нам батьки-діди-прадіди... І це саме те, що слід дати дітям нашим...

На останній, п'ятий пункт, відповім так: якщо воно не помре від передозу або при спробі втекти, то сидіти йому буде не довго - помре випадково в тюрязі... ІМХО
показати весь коментар
19.10.2021 00:48 Відповісти
два жителя Гродно 37 и 39 лет продолжили сидеть на трибунах, когда заиграл "государственный гимн Беларуси". Источник:
Герои среди нас.
Вроде Дания. Окупация фашистами. 1943 год. Там у них какой то праздник каждый год последнее воскресенье летнего месяца все выходят на природу на пикники. И вот, в этом году в знак поддержки победы Красной Армии на Курской дуге, вся вся Дания отказалась от проведения пикников. Фашисты ничего не могли сделать, "бесились в яростной злобе". В понедельник вся Дания, с гордо поднятой головой, пошла работать на "фашистскую гидру". И все гордились "Как мы их уделали!!!"
показати весь коментар
18.10.2021 23:19 Відповісти
Надо было пойти на пикник и поднимать тосты "за победу". А после отпития со значимостью добавлять "за НАШУ Победу"...
показати весь коментар
19.10.2021 03:14 Відповісти
В Беларуси будут лишать гражданства уехавших за рубеж белорусов.
показати весь коментар
18.10.2021 23:27 Відповісти
Лукашенко і Франциска Скорину позбавив би громадянства, - адже той останні роки життя пробув у Чехії.
показати весь коментар
18.10.2021 23:46 Відповісти
Та ну наx-ер таке "гражданство" . Краще бути біженцям на свободі , ніж "гражданіном" в лапах фашистів в тюрмі .
Якщо батьки голосують за "крєпкого хозяйствєнніка" - дитині треба змалку посилено вивчати англійську і готуватись до еміграції .
показати весь коментар
19.10.2021 06:24 Відповісти
Це ж стосується і України . Якщо батьки на кожних виборах голосують за бандитів , убивць , комуністів , мародерів та ґвалтівників і є прихильниками рюзкава міра - дитина гарантовано стає "внутрішньо переміщеною особою".
показати весь коментар
19.10.2021 06:33 Відповісти
Встать нужно было, и спустить трусы…
показати весь коментар
18.10.2021 23:55 Відповісти
пещерный феодализм!...на московских штыках сидящий!)
показати весь коментар
19.10.2021 00:52 Відповісти
По Вашему при исполнении гимна вставать не надо?
показати весь коментар
19.10.2021 08:30 Відповісти
смотря какого гимна...совкового если, так и я бы не вставал..
показати весь коментар
19.10.2021 14:30 Відповісти
чучхабат и лукашеску картофельный пончик
показати весь коментар
19.10.2021 09:48 Відповісти
Я такое видел только в Украине. Когда не вставали во время гимна.
показати весь коментар
19.10.2021 10:33 Відповісти