9201 відвідувач онлайн

Україна може робити 1,5 млн щеплень проти COVID-19 на тиждень, - Ляшко

За дорученням прем'єр-міністра для регіонів країни встановлено виконання цільових показників щодо охоплення вакцинацією проти COVID-19 на рівні 1,5 млн щеплень на тиждень.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу МОЗ.

Відповідне доручення вже підписано міністром охорони здоров'я і направлено до виконання.

"Кожна область відповідно до своїх можливостей отримала певну кількість щеплень, яку цілком може виконати. Усі поставлені цілі реальні, затверджені і окремі регіони, наприклад Полтавська та Херсонська, вже довели спроможність досягти поставлених Урядом рівнів охоплення вакцинацією", - зазначив глава МОЗ Віктор Ляшко.

Найвищий добовий рекорд, який було встановлено останнім часом, становить 193 тис. щеплень.

Топ коментарі
+7
Можно, то можно, но вот слишком много в этой стране плоскоземельщиков, чипированых, любителей заговоров о массовом уничтожении людей при помощи вакцин, сектанктов вай-фая и прочей нечести. А жаль...
показати весь коментар
19.10.2021 09:23 Відповісти
+4
"нужно больше золота"

Что оно рассказывает? Какие 1.5 млн? Это до высадки 1 млрд деревьев или уже после?
показати весь коментар
19.10.2021 09:22 Відповісти
+4
Тутава рядом тема про Латвию вакцинированную, пойди там это напиши.
показати весь коментар
19.10.2021 09:36 Відповісти

Завантаження...