На київському вокзалі працюють два пункти вакцинації від COVID-19. ФОТО
Про це повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ.
На київському вокзалі можуть вакцинуватися ті пасажири, які не вакциновані або отримали тільки першу дозу вакцини.
Як повідомляють співробітники "Укрзалізниці" всі охочі, в порядку живої черги, можуть щепитися вакцинами Pfizer, Аstrazeneza і Coronаvac.



Істерія з цієй вакцинацієй по всьому світу, ніби Корона то останнє захворювання в історії людства.
Проф. Преображенский@prof_preobr
· 11 ч
В Москве резко выросло число выставленных на продажу наследственных квартир.
Их доля на рынке достигла 20% вместо обычных 10%. В два раза больше. Такого не было с 90-х.
Понимаете, что это значит? Это значит, что за последний год умерло огромное число пожилых людей.