11728 відвідувачів онлайн

У Молдові оголошено режим НС через енергетичну кризу

Про це заявив віцеспікер Міхай Попша, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Gazeta.ru.

"Проєкт підтримали 55 депутатів", - повідомив Попша.

Молдавський парламент прийняв рішення про введення режиму НС за пропозицією уряду.

Раніше прем'єр-міністр Молдови Наталія Гаврилиця пояснила, що в уряду поки немає впевненості в успішному укладенні нового газового контракту з "Газпромом", не зважвючи на прогрес у переговорному процесі.

13 жовтня влада Молдови оголосила про введення "режиму тривоги" через брак газу.

Топ коментарі
+4
Путлер відіграється по повній, але це йому вилізе боком
показати весь коментар
22.10.2021 17:01 Відповісти
+3
Веселая зима будете, походу газа и Европе не хватит
показати весь коментар
22.10.2021 16:58 Відповісти
+3
Пох мож наконец все таки опять разрешат индивидуальное отопление в многоквартирных домах или еще как то зачешутся.
показати весь коментар
22.10.2021 17:01 Відповісти

Завантаження...