У Молдові оголошено режим НС через енергетичну кризу

Про це заявив віцеспікер Міхай Попша, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Gazeta.ru.
"Проєкт підтримали 55 депутатів", - повідомив Попша.
Молдавський парламент прийняв рішення про введення режиму НС за пропозицією уряду.
Раніше прем'єр-міністр Молдови Наталія Гаврилиця пояснила, що в уряду поки немає впевненості в успішному укладенні нового газового контракту з "Газпромом", не зважвючи на прогрес у переговорному процесі.
13 жовтня влада Молдови оголосила про введення "режиму тривоги" через брак газу.
Топ коментарі
+4 Володимир Харченко #492573
показати весь коментар
22.10.2021 17:01 Відповісти Посилання +3 Odessa_1232
показати весь коментар
22.10.2021 16:58 Відповісти Посилання +3 ан пав
показати весь коментар
22.10.2021 17:01 Відповісти Посилання