11007 відвідувачів онлайн
4 152 12

Косово висилає двох російських дипломатів, звинувативши РФ в дестабілізації регіону

Двох дипломатів російського бюро зв'язку в Косово оголосили персонами нон-грата і зобов'язали покинути країну.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода.

Як заявила президентка Косова Вйоса Османі, її країна прагне протистояти зловмисному впливу Росії і її "пособникам у регіоні", яких вона звинуватила в тому, що вони прагнуть підірвати досягнення Косова, США, НАТО і Європейського Союзу.

"З цієї причини ми будемо продовжувати тісно співпрацювати з нашими американськими і європейськими союзниками, щоб не дозволити Косову і нашому регіону стати жертвою дестабілізуючих амбіцій Російської Федерації", - сказано в заяві Османі.

Поки точно невідомо, які саме дії російських дипломатів призвели до їх видворення.

Росія відкрила бюро зв'язку в Косові в 2005 році - за три роки до того, як Косово проголосило незалежність від Сербії.

Топ коментарі
+11
Даже такие странны, как Косово, уже понимают, шо с русней дела не будет)))
показати весь коментар
22.10.2021 23:22 Відповісти
+5
Там Кадыров подарил своим липовым "краповым" беретам, которые на днях опозорились, по внедорожнику Мерседес. Вытер об русских Ванек ноги по полной и пинка дал смачного. Любому русгубернатору такое и в страшном сне не приснится, чтобы плебеям дарить авто за какие-то беретики . Держу в курсе
показати весь коментар
22.10.2021 23:25 Відповісти
+2
а чіво пєндоси бамбілі Бєлград?
расіся толька дабро пріносіт!
показати весь коментар
22.10.2021 23:23 Відповісти

Завантаження...