12608 відвідувачів онлайн
7 459 150

Я за жорстку президентську республіку, коли є відповідальна людина, - Данілов

Я за жорстку президентську республіку, коли є відповідальна людина, - Данілов

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов виступив за жорстку президентську республіку в Україні. В цьому випадку, президент - це глава виконавчої влади, відповідальний за всі ці процеси.

Як передає Цензор.НЕТ, про це Данілов заявив в інтерв'ю "РБК-Україна".

В Україні, за його словами, всенародно обирають президента, на нього покладаються надії, але за Конституцією - парламентсько-президентська республіка. Він вважає, що за логікою парламентсько-президентської республіки президента потрібно обирати в парламенті і "поставити крапку в цьому питанні".

"Якщо ви хочете мою особисту думку, я можу сказати. Я за жорстку президентську республіку. Чому? Тому що тоді є відповідальна людина, яка розуміє, на що вона йде, навіщо і так далі", - заявив він.

За його словами, в українській історії важко знайти факти, коли без особистості можна було зробити ривок вперед.

"Можуть бути парламентсько-президентські республіки? Так, вони можуть існувати, але в умовах, коли є вже усталена демократія, яка має своє коріння, для цього повинні пройти століття", - заявив Данілов.

Топ коментарі
+47
это Зелька то у нас ответственный ?
показати весь коментар
25.10.2021 09:49 Відповісти
+35
Задля національної безпеки потрібно було забороняти не Вконтакте, а Квартал.
показати весь коментар
25.10.2021 10:02 Відповісти
+29
вообщем по сценарию рабсии нас готовят к полной узурпации власти навсегда зеленским
показати весь коментар
25.10.2021 09:50 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
ВУ чём проблема?Он шёл в президенты и должен выполнять свои обязанности в рамках Конституции.И если он это не выполняет,то должен немедленно уходить с поста.На сегодняшний день на основании фактов, наш президент нарушает Конституцию.Определение для президента жёсткий НЕДОПУСТИМО!!! На что это высказывание Данилова рассчитано? На то что они хотят нам устроить полицейское государство и железную занавесь?Раз секретарь это высказал,то это точно обсуждалось с участиемп президента.ДУМАЙ ТЕ!!!!!!
показати весь коментар
25.10.2021 10:44 Відповісти
Так у нас и сейчас есть ответственный.Это президент Зеленский.У него все рычаги в руках-и Рада,и Кабмин.Он отвечает за все,что происходит.Например за то,что сейчас практически закончились места в реанимациях многих городов.Зато появилось несколько неплохих дорог.Чтобы трупы быстрее и комфортнее возить?
показати весь коментар
25.10.2021 10:44 Відповісти
Как по мне, так в Украине вообще надо упразднить институт президента. Хотя, три года туму назад я думал, как Данилов. Сейчас смотрю на клоуна и понимаю, что монобольшинство было в первый и последний раз. Больше такого не будет и исходя из этого в парламентской республике премьера-клоуна, или зека не избрали бы.
показати весь коментар
25.10.2021 10:46 Відповісти
Дуринда - хто ж з нього щось спитає?!
Потрібна парламентська республіка з федеративним устроєм. Щоб подолати диктатуру Кііва.
показати весь коментар
25.10.2021 10:56 Відповісти
Данилов, а не хочешь ли ты рассказать как присвоил землю, которую выделили атовцам?
показати весь коментар
25.10.2021 10:57 Відповісти
Яник вже намагався Конституцію поміняти. Де він зараз? Президенська республіка, це не для нас. Дуже великий ризик отримати диктатуру.
показати весь коментар
25.10.2021 10:57 Відповісти
Ни один президент не понес ответственности за свои деяния. А уж этот вообще всего боится и от всякой ответственности отказывается. Смех вызывает такое предложение.
показати весь коментар
25.10.2021 11:00 Відповісти
Парламент теж обирають і він представляє інтереси виборців. Покладати всю повноту влади на одну людину - це надто ризиковано, приклади ми бачимо всю дорогу з 1991.
показати весь коментар
25.10.2021 11:01 Відповісти
Поддерживаю упразднение президентского поста вообще из нашей жизни
показати весь коментар
25.10.2021 11:02 Відповісти
А может и парламент упразднить???
показати весь коментар
25.10.2021 12:10 Відповісти
зачем эти рассуждения? если неглупый человек то понимает что власть в одних руках - это полная вседозволенность этих рук и прилипал возле этого тела... разве мало самодура и беспредельщика преЗЕнелохов ???
показати весь коментар
25.10.2021 11:02 Відповісти
Колишній луганський бандюк так звик жити.
показати весь коментар
25.10.2021 12:53 Відповісти
первая официальная попытка узаконивания узурпации власти Зеленским, точнее зондирование реакции населения Украины на официальную узурпацию власти Зеленским.
==========
В тюрьме-то никто сидеть не хочет, в бегах тоже.
показати весь коментар
25.10.2021 11:13 Відповісти
Так тебе прямая дорога или к Луке Мудищеву или в Парашу.
показати весь коментар
25.10.2021 11:16 Відповісти
данілов,! ти можеш бути, хоч за жорсткій секс! А С КРАЇНОЮ, МИ УКРАЇНЦІ, САМІ Р О З Б Е Р Е М О С Я!!!!!!!
показати весь коментар
25.10.2021 11:21 Відповісти
За 30 років незалежності усі наші президенти були безвідповідальними людьми-клептоманами. Тому місце їм у Гаазі на лаві підсудних.
показати весь коментар
25.10.2021 11:22 Відповісти
на лаві буде твоє зелене ,який весь час сміявся на Україною,принижував мову,голодомор, навіть армію називав вівцями, а ти бот недороблений,шоб тобі гроші подоляка поперед горла стали,немає гіршого президента ніж твій недомірок.
показати весь коментар
25.10.2021 11:33 Відповісти
Только за яйца возмешься,молоко пропадает.
показати весь коментар
25.10.2021 11:24 Відповісти
Ага точно і відразу отримаємо або свого Путлера або диктатора Луку!! Вони точно відповідальні за безліч злочинів!!
показати весь коментар
25.10.2021 11:26 Відповісти
Не не хватит нам вокруг диктаторов. То что ты там хочешь, оставь при себе.
показати весь коментар
25.10.2021 11:29 Відповісти
Всі свої ОГПУ,САП,ВРада-монобільшість,СБУ,Коломойський,усі телеканали центральні нахвалюють Зеленського і владу-що ще треба? А треба для щастя все стати як ху.ло і мати свій кооператив квартал замість озера. Людина, яка не навчилась навіть говорити без помилок,який гнобив все українське сміявся над козаками,голодомором,мовою,армією, нашою церквою-ХОЧЕ СТАТИ ЦАРЕМ,БО ДАНИЛОМ САМ БИ ТАКЕ НЕ СКАЗАВ би БЕЗ РОЗМОВИ ІЗ ЗЕЛЕНСЬКИМ
показати весь коментар
25.10.2021 11:30 Відповісти
нах@й нах@й вас, бл@дей зельоньіх
показати весь коментар
25.10.2021 11:45 Відповісти
Починається.
показати весь коментар
25.10.2021 11:46 Відповісти
Даніло, забудь підмахувати під зєлєпукіна !!! Ні хто не дасть владу в одні руки, як що тобі подобається жорстка влада типу діктатора їдь в Беларус або до путлера, тобі там явно сподобається!!!!!!!
показати весь коментар
25.10.2021 11:47 Відповісти
А если выбранный президент окажется обыкновенным дурачком , что тогда будем делать ?
показати весь коментар
25.10.2021 11:49 Відповісти
Ага, щоб прийшов неосвічений жлоб, непотріб, без знань, без уміння робити хоч щось, брехливе і нікчемне, зелене і порожнє місце. А ви розкажете який він крєпкій хазяйствєнік.
показати весь коментар
25.10.2021 11:59 Відповісти
показати весь коментар
25.10.2021 12:01 Відповісти
О, ботам Подоляка вже й картинки видали.
показати весь коментар
25.10.2021 12:13 Відповісти
Дурник.

Це вже НЕ республіка.
показати весь коментар
25.10.2021 12:09 Відповісти
І це буде не ваш проолігархічний бубочка! А має бути президентом Тимошенко!
показати весь коментар
25.10.2021 12:16 Відповісти
Данилов. А может для начала перейти от олигархичнской системы выборов президента до демократической?
То есть ликвидировать многомиллионный залог. Перейти на аналог демократической польской системы.
Или будем укреплять президента ставленника олигархов?
показати весь коментар
25.10.2021 12:21 Відповісти
По сути уже имеем диктатуру, а толку то при дурной голове?
Срок президентства 1 год максимум - единственный стимул хоть что то делать в стране!
показати весь коментар
25.10.2021 12:29 Відповісти
Правильно говорите. Срок президентства 5 лет годится только для стран стабильной демократии. У нас не только стабильной, но и вообще демократии и близко нет и никогда не было.
показати весь коментар
25.10.2021 13:06 Відповісти
Справедливости ради он прав в теории. Пока страна не устоялась - без сильной личности будет болото. Мы тому хороший пример. Только вот концентрация власти в одних руках, может быть даже хуже, ибо пробираются на вершину у нас худшие из худших и когда у такого вот отборного выродка не будет конкуренции, может быть даже хуже, чем сейчас. Это хорошо видно по мере узурпации власти зелёнкой и одновременной деградацией во всех сферах.
показати весь коментар
25.10.2021 12:34 Відповісти
Украинский Сталкер


@yapravvsegda

·
https://twitter.com/yapravvsegda/status/1452535904049025026 2 ч



В ответ
https://twitter.com/AnnaSk75324313 @AnnaSk75324313

Жостка президентська республіка - це, в умовах непрацюючої Конституції, тотальної корупції і аполітичного населення, старша частина якого мріє про Сталіна, є прямою і безмежною диктатурою однієї особи, згортанням демократії, політичними репресіями і деградацією суспільства.
показати весь коментар
25.10.2021 12:38 Відповісти
Отсос Мячеславович
показати весь коментар
25.10.2021 12:50 Відповісти
Так у нас сейчас жёсткая президентская республика, и по мнению Данилова во главе ответственный человек, и.... ?
показати весь коментар
25.10.2021 12:51 Відповісти
Самый Ответственный и самый-самый неприкосновенный)
показати весь коментар
25.10.2021 18:05 Відповісти
Ну, колишній бандюган Данілов звик, щоб бандою керувала жорстка рука.
показати весь коментар
25.10.2021 12:51 Відповісти
Как "президенты" "отвечают" за свою страну мы видим уже 30 лет. Президентская власть полностью себя дискредитировала, при Зеленском она вообще превратилась в фуфло. У меня простой вопрос: почему все соседние с нами европейские страны перешли к парламентской форме правления? Кстати в большинстве из них отнюдь не устоявшиеся форма демократии.
показати весь коментар
25.10.2021 13:29 Відповісти
один жесткий уже жестко сел в Ростове

верной дорогой идете, ЗЕ-билы !
показати весь коментар
25.10.2021 13:40 Відповісти
Мечтать можешь, но есть контитуция!
показати весь коментар
25.10.2021 13:45 Відповісти
мы уже 2,5 года живем в жесткой президентской республике, со 100% своими правительством, силовиками, монобольшинством в парламенте и т.д.

и что ?
"жить стало лучше, жить стало веселей" !
показати весь коментар
25.10.2021 14:22 Відповісти
Вибачаюсь що втручаюсь у чоловічі розмови, проте мені видається що пан Данилов абсолютно правий. Історія України цьому підтвердження. Щоправда тоді це була гетьманщина і головним в країні був гетьман. Симпатизую пану Данилову і дозволю собі висказати одну наболілу проблему. На мій погляд в законодавство України, в виборчий Кодекс добре було б вписати вимогу, згідно якої кандидат в президенти повинен або мати військову освіту, або мати військове звання. Тобто вчитись у ВУЗі з воєнною кафедрою. І наприкінці: в Україні повинен стати суспільною формою життя патріархат. Ну, принаймні хоч офіційно, а там подивимось😁
показати весь коментар
25.10.2021 15:23 Відповісти
ХЕР ТЕБЕ НА ВСЕ РЫЛО - УКРАИНА - парламентская республика!
показати весь коментар
25.10.2021 19:29 Відповісти
Нах нам вообще клоуны и дебилы как данилов нужны
показати весь коментар
25.10.2021 22:38 Відповісти
Яка жорстка республіка? Чабани ви там зовсім попутали береги? У вас залишилось 3 роки, далі зебіли ви нафік нікому не треба будете. Поки результати не дуже
показати весь коментар
26.10.2021 10:21 Відповісти
Навіть Данілов визнає,що парламентська більшість не здатна ні на що,тим більш без конвертів.
Залишилось почекати/пережити пару років поки оберем відповідальну людину
показати весь коментар
24.01.2022 20:12 Відповісти
Сторінка 2 з 2