Якщо не станеться дива, Київ потрапить до "червоної" зони вже у п'ятницю-суботу, - Поворозник

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник виданню "Українська правда".

"Мені складно говорити, коли ухвалить рішення безпосередньо Держкомісія, але за показниками – якщо не станеться дива – ми підпадатимемо під "червону" зону буквально з п'ятниці-суботи", - зазначив Поворозник.

Також, 28 жовтня очікується оголошення рішення про продовження канікул або поновлення навчання у дистанційному режимі у школах. Міська влада вже консультується з Міносвіти та МОЗ для пошуку варіантів продовження роботи шкіл.

Топ коментарі
+3
спору нет) только зачем вы из Борисполя в Киев на работу ездите, если он так вам мил?
показати весь коментар
27.10.2021 14:37 Відповісти
+1
Чуда від ЗЄ-борцунів з чорним поясом проти ковіду вже ніхто не чекає: в Києві вже стало менше автомобілів на дорогах, а значить багато людей самі пішли на карантин.
показати весь коментар
27.10.2021 14:41 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
а у нас в Борисполе школы учатся...вообще Борисполь хороший город,лучше чем Киев.
показати весь коментар
27.10.2021 14:34 Відповісти
спору нет) только зачем вы из Борисполя в Киев на работу ездите, если он так вам мил?
показати весь коментар
27.10.2021 14:37 Відповісти
ну в США тоже нормальные люди предпочитают жить в пригороде)))))))))))
показати весь коментар
27.10.2021 14:39 Відповісти
будем признательны если работать будете по месту жительства)
показати весь коментар
27.10.2021 14:45 Відповісти
я в Киев на работу не езжу. я его иногда проезжаю когда еду в Белую Церковь или в сторону Житомира...окружной же нет. вот и приходится тянуться в пробках.
показати весь коментар
27.10.2021 14:47 Відповісти
Тільки якби об'їзну у вас ще побудували, бо їхати через місто з цими всіма світлофорами - це ахтунг...
показати весь коментар
27.10.2021 14:41 Відповісти
тут я с вами согласен на все 200%.на въезде со стороны Киева давно нужна развязка в три стороны,но никто её делать не будет. окружную вроде заасфальтировали,но она же однорядка,а фонд ковидный уже растянули...
показати весь коментар
27.10.2021 14:45 Відповісти
А пофегу както. А чо нащщёт локдауна?
показати весь коментар
27.10.2021 14:37 Відповісти
Хужи нібудіт, зато паржєм! На нахунок локдауна Вам (сарказм)
показати весь коментар
27.10.2021 16:01 Відповісти
Чуда від ЗЄ-борцунів з чорним поясом проти ковіду вже ніхто не чекає: в Києві вже стало менше автомобілів на дорогах, а значить багато людей самі пішли на карантин.
показати весь коментар
27.10.2021 14:41 Відповісти
чудо произойдёт-ибо чудилы продолжают и дальше чудить...
показати весь коментар
27.10.2021 14:50 Відповісти
чого це гімно щось квакає,воно має сидіти?
показати весь коментар
27.10.2021 15:09 Відповісти