12360 відвідувачів онлайн
3 102 45

Збиток "Нафтогазу" за перше півріччя - 1,7 млрд.

Збиток "Нафтогазу" за перше півріччя - 1,7 млрд.

При цьому чистий збиток НАК за перше півріччя 2021 року у 7 разів менший, ніж за перше півріччя 2020 року.

Про це повідомляє пресслужба НАК "Нафтогаз України", інформує Цензор.НЕТ. З повним текстом фінансового звіту за перше півріччя можна ознайомитись тут.

"Так, за другий квартал 2021 року, на початку якого Юрій Вітренко змінив на посаді голову правління Андрія Коболєва, Нафтогаз отримав чистий прибуток у розмірі 8,5 млрд грн. За аналогічний період попереднього року Нафтогаз отримав чистий збиток у розмірі 14,7 млрд грн. Водночас, чистий прибуток у другому кварталі 2021 року був меншим від чистого збитку в першому кварталі 2021 року, і тому чистий збиток за все перше півріччя 2021 року становив 1,7 млрд. грн. За перше півріччя попереднього, 2020 року, чистий збиток становив 11,5 млрд грн", - повідомили у "Нафтогазі".

У НАК нагадали, що в 2020 році чистий збиток компанії становив 19 млрд грн, у 2019 році чистий прибуток становив 63,3 млрд грн за рахунок отримання від Газпрому $2,9 млрд за результатами розглядів у Стокгольмському арбітражі.

У "Нафтогазі" вважають, що фінансові результати роботи компанії у 2021 році залежатимуть від дій уряду, запровадження "антикризового" законодавства та державного регулювання ринку газу.

Топ коментарі
+24
Это достижение величайшего молодого лидера современности или нет?
показати весь коментар
28.10.2021 16:46 Відповісти
+23
С приходом офшорного клоуна во власть все госпредприятия стали убыточны. Совпадение? Не думаю!
показати весь коментар
28.10.2021 16:47 Відповісти
+15
Апшоры! Апшоры! Липецка хвабрика!...
показати весь коментар
28.10.2021 16:46 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
зато мама-коммуняка довольна....
показати весь коментар
28.10.2021 16:45 Відповісти
Апшоры! Апшоры! Липецка хвабрика!...
показати весь коментар
28.10.2021 16:46 Відповісти
показати весь коментар
28.10.2021 22:16 Відповісти
Это достижение величайшего молодого лидера современности или нет?
показати весь коментар
28.10.2021 16:46 Відповісти
Нет. Это Порох красть при бубочке перестал.
показати весь коментар
28.10.2021 16:55 Відповісти
Пэтро астанавись проклятый шо ты тварышь шапито 95 в минуса загнал, скоро денег на трускавец не будет, а гдеж потом танцевать
показати весь коментар
29.10.2021 08:35 Відповісти
нет , это через 2 года накраденые деньги Петром клоуны просрали, а дальше свободное квартальное плавание с погружением
показати весь коментар
29.10.2021 11:57 Відповісти
Долги получили которые были в прошлом периоде....вот и весь секрет...
показати весь коментар
28.10.2021 16:47 Відповісти
А сейчас ещё можно сделать финт ушами и продать то, чтобы было закуплено раньше, по нынешним ценам и отчётность взлетит в небеса
показати весь коментар
28.10.2021 16:50 Відповісти
только дегенераты ничего не закупили, а так да...
показати весь коментар
28.10.2021 18:06 Відповісти
показати весь коментар
28.10.2021 17:15 Відповісти
С приходом офшорного клоуна во власть все госпредприятия стали убыточны. Совпадение? Не думаю!
показати весь коментар
28.10.2021 16:47 Відповісти
когда где то убывает-где то прибывает...
показати весь коментар
28.10.2021 16:48 Відповісти
Надеюсь по зарплатам и премиям у руководства всё нормально? Без убытков, в плюсе?
показати весь коментар
28.10.2021 17:27 Відповісти
Надеюсь, что при убыточной работе миллионные зарплаты и премии руководству выплачиваются своевременно !?
показати весь коментар
28.10.2021 16:50 Відповісти
Славненько наторговали, нефть и газ то только растут в цене. Спасибо что только убыток, а не долг.
показати весь коментар
28.10.2021 16:50 Відповісти
Вертайпремии!!)))
показати весь коментар
28.10.2021 16:50 Відповісти
Ну вот, а наверху заявляють, що ціна на газ до кінця опалювального сезону не буде підвищуватися.
показати весь коментар
28.10.2021 16:50 Відповісти
Главное Барыги нет, Гонтаревой и Супрун
показати весь коментар
28.10.2021 16:52 Відповісти
И Коболева... Который не хотел давать зеленой шобле на *покататься* 50 млрд.грн...

*Одна з причин звільнення Кабміном Андрія Коболєва з посади глави "Нафтогазу України" - це 50 млрд грн резервів компанії, які Офіс президента дуже хотів би спрямувати на фінансування "Великого будівництва".



Як мовиться у матеріалі видання ZN.UA: "Банкова хотіла, забравши ці кошти у НАК, спустити все на "Велике будівництво", аби "підігріти" всіх, хто з цієї інфраструктурної афери живиться"....
показати весь коментар
28.10.2021 19:54 Відповісти
если Нафтогаз постоянно в убытке,может пора задуматься что бы распустить эту убыточную шарашкину контору
показати весь коментар
28.10.2021 16:54 Відповісти
Нафтогаз в убытке только при криворогом шлимазле.
показати весь коментар
29.10.2021 22:23 Відповісти
зато премии за интенсивный труд ......... и мамки в шоколаде
показати весь коментар
28.10.2021 16:58 Відповісти
Це найвеличнівшивий презЕдент ********** і його ручне керівництво державою, на користь ***** та олігархів.
показати весь коментар
28.10.2021 17:18 Відповісти
Может какая то НЕЗАВИСИМАЯ ЭКСПЕРИЗА может сделать анализ - почему при Коболеве была прибыль , а при Витренко - убытки ?
показати весь коментар
28.10.2021 17:09 Відповісти
Хто її пустить? Вони тільки позбулись незалежної наглядової ради, а ви комісія.
показати весь коментар
28.10.2021 17:19 Відповісти
Я считаю , что вопрос оппозиция должна поставить ребром .
Пусть комиссию организовывают , НАБУ направляют . Короче разбираются
показати весь коментар
28.10.2021 17:22 Відповісти
Я вам и так скажу. Без экспертизы.
Потому что президентов тогда был "барИга" Порошенко, а сейчас "честный", до невыносимости, Зеленский.
показати весь коментар
28.10.2021 19:25 Відповісти
Нет такого дела, которое бы не провалили зеленые дегенераты.
Скажем "спасибо" 73% зебанатов!
показати весь коментар
28.10.2021 17:16 Відповісти
Таким компаниям нужно законодательно закрепить зарплату сотрудникам начислять исключительно из прибыли...
показати весь коментар
28.10.2021 17:17 Відповісти
Мечты, мечты...
показати весь коментар
28.10.2021 17:28 Відповісти
"Сотрудники" всего лишь реализуют политику руководства компании.
Такое "руководство" нужно гнать взашей из страны или сажать в тюрьмы.
показати весь коментар
29.10.2021 09:39 Відповісти
Нафтогаз контора- парадокс! Убытки не балуйся ,а премии миллионные...как так получается?
показати весь коментар
28.10.2021 17:50 Відповісти
І жодного зебіла в темі.
Аговв, нелохіі....
показати весь коментар
28.10.2021 18:35 Відповісти
В 2015 році група Нафтогаз зменшила чистий збиток по відношенню до минулого року в 2,44 рази та вперше за 4 роки отримала валовий прибуток в розмірі 8,5 млрд грн.

За результатами 2016 року НАК "Нафтогаз України" отримав чистий прибуток в розмірі 26,5 млрд гривень.

Нафтогаз отримав у 2017 році рекордний прибуток у 39,4 млрд грн .

Нафтогаз за результатами 2018 року отримав 13,6 млрд грн чистого прибутку.

У 2019 році чистий прибуток Групи Нафтогаз склав 63,3 млрд грн.

За 2020 рік збиток склав 19,0 млрд грн.

За перше півріччя 2021-го чистий збиток «Нафтогазу» склав 1,7 млрд грн.
показати весь коментар
28.10.2021 18:46 Відповісти
Довбані 73% довбодятлів, вам що збитків "Нафтогазу" ще не вистачало?
показати весь коментар
29.10.2021 12:00 Відповісти
Закон соединяющихся сосудов - если где то убыло, то значит где то прибыло Вот только вопрос где?
показати весь коментар
28.10.2021 19:08 Відповісти
зеленский пошёл в президенты для чего? Точнее -- для кого?
Нужно правильные вопросы задавать!
показати весь коментар
29.10.2021 09:37 Відповісти
ЗеДолб..бы, А ВОТ ПРИ ПАПИРЕДНИКЕ "ЧЕСТНОГО ПАРНЯ" ЗЕЛЕНСКОГО, "БАРиРИГЕ" ПОРОШЕНКО НАФТОГАЗ БЫЛ ПРИБЫЛЬНЫМ.
показати весь коментар
28.10.2021 19:23 Відповісти
При ЗЕ! есть хоть шо-нибудь прибыльное? Кроме его офшоров
показати весь коментар
28.10.2021 20:36 Відповісти
Та прибило, прибило до нашого берега багато чого окрім трісок!
показати весь коментар
29.10.2021 12:17 Відповісти
Не було б держкомпаній взагалі не було б проблем,беріть приклад з США там навіть національний банк ФРС який друкує долар не підконтрольний президенту чи уряду та не керується кимось-ще з виконавчої або законодавчої влади .
показати весь коментар
28.10.2021 21:36 Відповісти
Такие управляющие.
показати весь коментар
29.10.2021 09:35 Відповісти
А кто ответит -- почему?
показати весь коментар
29.10.2021 09:40 Відповісти