13156 відвідувачів онлайн
4 891 38

Кожен п'ятий росіянин вважає тортури допустимими, - опитування "Левада-Центру"

Кожен п'ятий росіянин вважає тортури допустимими, - опитування "Левада-Центру"

20% жителів РФ вважають допустимим застосування тортур у певних випадках.

Про це свідчать результати опитування соціологів "Левада-центра", повідомляє Цензор.НЕТ.

Дві третини росіян (66%) вважають, що тортури неприпустимі за жодних обставин. 20% вважають, що тортури допустимі: 11% — лише у виняткових випадках, коли це може врятувати життя людей, 9% — лише стосовно тих, хто вчинив тяжкий насильницький злочин.

45% респондентів вважають, що найбільше тортур поширені в установах ФСВП, таких як колонії та в'язниці. 41% росіян упевнений, що тортури застосовуються в ході слідства та в поліції, 18% - у Слідчому комітеті та ФСБ. Близько третині учасників опитування (30%) було важко відповісти на запитання про те, в яких установах країни поширені тортури.

Усього 2% опитаних вказали, що колись перебували в місцях відбування покарання, ще 3% були в СІЗО, КПЗ або ІТТ. Переважна більшість респондентів (89%) ніколи не мала такого досвіду. У 8% громадян в ізоляторах тимчасового тримання чи місцях відбування покарання були близькі родичі.

Топ коментарі
+12
Духовність - вона така...
показати весь коментар
29.10.2021 22:06 Відповісти
+12
"Страна терпил, страна рабов" (С) Что и требовалось доказать.
показати весь коментар
29.10.2021 22:14 Відповісти
+11
Пам'ятаєте дебільні серіали про мєнтів? Головний посил цих серіалів - якщо робити все по закону, злодій відмажеться. Такими серіалами свідомість людей готується до мєнтовського бєспрєдєлу. А почалося все з Жеглова, Шарапова і Колі Саприкіна
показати весь коментар
29.10.2021 22:10 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
И правильно, а то как-то скучно без них
показати весь коментар
29.10.2021 22:05 Відповісти
Духовність - вона така...
показати весь коментар
29.10.2021 22:06 Відповісти
Пам'ятаєте дебільні серіали про мєнтів? Головний посил цих серіалів - якщо робити все по закону, злодій відмажеться. Такими серіалами свідомість людей готується до мєнтовського бєспрєдєлу. А почалося все з Жеглова, Шарапова і Колі Саприкіна
показати весь коментар
29.10.2021 22:10 Відповісти
А снял эту "кошку" страстный поклонник Сралина и *****.
показати весь коментар
29.10.2021 22:16 Відповісти
Американские боевики давно смотрел? Это киноматограф, людям дают то, что они хотят)
показати весь коментар
29.10.2021 22:24 Відповісти
Знайомий розповідав: якось у поїзді "Москва-Київ пасажир п"яний учинив дебош при перетині кордону коли прикордонники стали вимагать від нього пред"явлення відповідних документів У відповідь почули: "Да вы, сволочи, знаете, КТО я такой? Я - ШАРАПОВ!!!" (Правда ця заява громадянину Росії Конкіну мало допомогла ...)
показати весь коментар
30.10.2021 06:14 Відповісти
теперь вы знаете координаты великой швабрии...
показати весь коментар
29.10.2021 22:13 Відповісти
"Страна терпил, страна рабов" (С) Что и требовалось доказать.
показати весь коментар
29.10.2021 22:14 Відповісти
Поїти кацапню боярою і дубасити дрючком по кумполу, для отримання кайфу.
показати весь коментар
29.10.2021 22:22 Відповісти
Каждый пятый россиянин считает пытки допустимыми
Однак КОЖНИЙ росіянин чомусь не думає що це може стосуваться і його самого!
показати весь коментар
30.10.2021 06:17 Відповісти
ну нравица кацапам швабра в дупе)) игры у них такие кто на чекушку сел кто на шампусик)) чемпионы садятся на трехлитровые банки, а лохи кидают коровьи лепёшки и жрут с лопаты.
показати весь коментар
30.10.2021 16:24 Відповісти
Манипуляция и хрень...каждый 5....это любимая фраза для Социологов...даже роли был смешной по этому поводу...
показати весь коментар
29.10.2021 22:15 Відповісти
Пффф! Це їхня духовна зкріпа!

кацап - шкуродер!
показати весь коментар
29.10.2021 22:16 Відповісти
Это закономерный итог просмотра российского зомбоящика. Надо еще провести опрос относительно смертной казни или ссылками в лагеря, уверен результаты не сильно будут отличаться. Эрефия уверено движется по пути сралинизма. О чём говорить, когда у власти Кгбист и уголовник
показати весь коментар
29.10.2021 22:17 Відповісти
это не просмотр зомбоящика - это гены Орды в крови - они всегда такими были
- и я уверен, что не каждый 5-й за пытки, а каждый 5-й только против - и тот 5-й не руський по национальности
Бабы еще нарожают - руськая национальная идея через века
показати весь коментар
29.10.2021 22:22 Відповісти
В 1953 году маршал советского союза,герой социалистического труда,кавалер 5 орденов чЛенина,2 орденов красного знамени Лаврентий Берия без пыток признался...вредил советскому союзу со школьной скамьи и работал на китайсекую,британскую и немецкую разведки...короче обосрал СССр дохляк по самые Мавзолеи...расстрелять...26 июня 1953 года приговор отменен...,ввиду новых фактов предательства... дохлого советского говна...,расстреляли Лаврентий Палыча аж 23 декабря 1953 года....
показати весь коментар
29.10.2021 22:18 Відповісти
Терпилы по рождению
показати весь коментар
29.10.2021 22:19 Відповісти
уже безразличен процентаж в стаде одичалых за какую матрёшку они отдают свои голоса, радость может вызывать только статистика снижения их поголовия
показати весь коментар
29.10.2021 22:20 Відповісти
11% - только в исключительных случаях, когда это может спасти жизни людей, 9% - только по отношению к тем, кто совершил тяжкое насильственное преступление.

Ну незнаю, на такие вопросы я тоже бы ответил утвердительно, и пусть я гавнюк безсердечный буду, но если откровенную тварь пытают, что бы спасти нормального человека( так судя по новости стоял вопрос в опросе), то пусть пытают. Ну а насчет тяжкого насильственного преступления, то далеко ходить ненадо, открыть новости про всяких педофилов и прочую нечисть , и почитать мнение наших людей. Та туже новость про харьковского мажора) Странно что аж 66% против, які доброзичливі)
показати весь коментар
29.10.2021 22:21 Відповісти
После смерти Сралина начапли копать под всех грузинов в 1953 году....их оказалось в ЦК партии немало... Орджоникидзе,Рухадзе,Церетели,Лордкипанидзе,Гоглидзе,Рапава,Надарая, и прочие Чиковани Гегечкори...короче целая кавказская МАФИЯ...но Саакашвили не было...
показати весь коментар
29.10.2021 22:24 Відповісти
Російське слово слово "питкі" це перекручене українське питати - рос. - спрашивать. Тому правильно - спрашивалкі. Геть суржик з російської мови!
показати весь коментар
29.10.2021 22:25 Відповісти
ГУЛАГ Сралина жив и сейчас...,не я сказал,а более авторитетный чувак в этих мавзолейных делах советского говна...,Александр Глебыч Невзоров....
показати весь коментар
29.10.2021 22:29 Відповісти
Значит пихать швабру в жопу каждому пятому россиянину это во благо
показати весь коментар
29.10.2021 22:29 Відповісти
Цікавий сегмент "у меня нет мнения на этот счет". Стадо без думки. Як скажуть, так і буде
показати весь коментар
29.10.2021 22:30 Відповісти
Ну вообще нормально. Только в исключительных случаях, когда это может спасти жизни людей, и это международная практика спецслужб.
показати весь коментар
29.10.2021 22:33 Відповісти
Лехе Навальному ничего не пихали....он премию Сахарова получил и отдал Путлеру и его коопероативу Озеро...типа Мать Тереза... на Северный потоп-3...,Ангеля Меркель завидует Лехе..в ГУЛАГе стихи пишет... о рюсскам мире... типа Крым не бутерброд...,шакалы вонючие...вы рюсский народец уродец...Золотой орды Хана Батыя...Лапотники Репоеды...
показати весь коментар
29.10.2021 22:39 Відповісти
Набутилочний народєц
показати весь коментар
29.10.2021 23:03 Відповісти
каждый первый кацапянин скоро будет панимать
что их крёмлёвский сцарь- самый главный русафоб и враг кацапского народа,
пататушта именно он настроил телевизор на фашизацию кацапского общества
холодильники- на пустоту, а весь цивилизованный мир -
на полное уничтожение паРаши и развал !
показати весь коментар
29.10.2021 23:05 Відповісти
показати весь коментар
29.10.2021 23:40 Відповісти
Учитывайте, что половина тех, кто против, наверняка были не до конца откровенными.
показати весь коментар
30.10.2021 00:38 Відповісти
Тортури це те що перевищує межу толерантності і приносить біль та страждання. Звідси те що вважати тортурами залежить від "товстошкірості" клієнта.
показати весь коментар
30.10.2021 01:49 Відповісти
Депутати не легитимно державної думи - дури Російської *********, злочинне зборище профашистів )(уйла, 22 грудня 2015 року, в остаточному читанні внесли зміни до закону «Про федеральну службу безпеки», згідно з яким, військовослужбовці ФСБ можуть застосовувати вогнепальну зброю і вбивати. також і калік - інвалідів.
І що тут дивовижного раніше був найкривавіший і найстрашніший за всю історію у світі, режим кремлівських комуно-фашистів ката сталіна, який репресіями, розстрілами, геноцидом та штучним голодом знищив десятки мільйонів своїх громадян. І він єдиний у світі офіційно на законодавчому рівні тисячами вбивав - розстрілював вагітних жінок, калік та дітей. І він навіть набагато в цьому перевершив такий самий кривавий фашистський гітлерівський режим. А так як фашистська паРаша з своїми кремлівськими фашистами фюрера )(уйла, стала правонаступницею найстрашнішого кривавого у світі режима сталінських комуно-фашистів.
То і вона масово знищує неугодних їй громадян, а як доберется до України( капітуляція ) то буде знищувати мільйонами також і українців, як це вони завжди робили раніше..
показати весь коментар
30.10.2021 05:07 Відповісти
да,побольше швабр-больших и ещё больше...
показати весь коментар
30.10.2021 07:30 Відповісти
Интересно, а сколько украинцев считает пытки допустимыми?
Например, что бы узнать сколько народных денег прячут по офшорам, и новые фамилии владельцев.
показати весь коментар
30.10.2021 09:24 Відповісти
Для пацака посидеть на бутылке или швабре - одно удовольствие. Отсюда и непонимание с их стороны.Менталитет, туды его в качель.
показати весь коментар
30.10.2021 09:43 Відповісти
Хтось ще буде стверджувати, що кацапи - це гомо сапіенс. Це тупіков гілка цивілізації. Якщо б якийсь вчений розробив вірус, що знищує ТІЛЬКИ МОКШАН (але знищує дуже швидко) - цьому вченому Нобіля треба б було надавати кожного року та встановити золотий пам'ятник.
показати весь коментар
30.10.2021 10:49 Відповісти
страна - кретинов......
показати весь коментар
30.10.2021 11:28 Відповісти
А по отношению к себе?
показати весь коментар
30.10.2021 13:18 Відповісти