8786 відвідувачів онлайн
8 401 56

Українці переходять на зимовий час

Українці переходять на зимовий час

О 4 годині ранку 31 жовтня годинники в Україні переводять на годину назад.

Про це нагадує Цензор.НЕТ.

Переведення годинників в Україні регламентується постановою Кабміну від 13 травня 1996 року №509 "Про порядок обчислення часу на території України".

Стрілки переводять восени та навесні - в останню неділю жовтня та в останню неділю березня.

Топ коментарі
+16
усыновите кота с другого часового пояса, а этого - в клетку...
показати весь коментар
30.10.2021 23:52 Відповісти
+13
один хер кот не даст спать..начнет будить падла и жрать просить...он часы не переводит
показати весь коментар
30.10.2021 23:48 Відповісти
+12
Цей брєд пора закінчувати і залишити літній час на постійній основі
показати весь коментар
31.10.2021 00:21 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Скільки разів оголошували що це останній раз?
показати весь коментар
30.10.2021 23:44 Відповісти
Ха какая разница? Пофиг, ты спишьа все твои гаджеты делают это самостоятельно, ты даже не догадываешься
показати весь коментар
30.10.2021 23:50 Відповісти
Да ты малолетка.
показати весь коментар
31.10.2021 00:02 Відповісти
щенок ) гаджеты ему. а часы с гирями кто переводить будет...
показати весь коментар
31.10.2021 00:08 Відповісти
Дык они жеж в мацкве...
показати весь коментар
31.10.2021 03:13 Відповісти
Да не наоборот, я типа сильно старый, знаешь как старики просыпаются в пять утра, потому что выспались.... И на базар...... А в семь полные автобусы и троллейбусы пенсов.... Домой едут...
показати весь коментар
31.10.2021 03:15 Відповісти
а что ещё не отменили?
показати весь коментар
30.10.2021 23:44 Відповісти
Теоретично, щоб правильно скасувати перевод годинників, треба спочатку повернутись на "зимовий час" (тоді час співпаде з реальним поясним часом), а вже потім скасовувати. Утім, ніхто нічого не скасовував взагалі.
показати весь коментар
30.10.2021 23:50 Відповісти
Теоретично нам тоді потрібно вводити UTC+2,5.
показати весь коментар
31.10.2021 14:12 Відповісти
один хер кот не даст спать..начнет будить падла и жрать просить...он часы не переводит
показати весь коментар
30.10.2021 23:48 Відповісти
усыновите кота с другого часового пояса, а этого - в клетку...
показати весь коментар
30.10.2021 23:52 Відповісти
показати весь коментар
31.10.2021 06:06 Відповісти
показати весь коментар
31.10.2021 00:11 Відповісти
я свою кишку отучил за 3 дня. Вернее, утра.
Взяли взрослую после умершей соседки. Начала качать права в 5 утра.
Была оттянута за шкирку в дальнюю комнату и открывали ее только когда вставали по будильнику. На 3-й день только до нее дошло.
Теперь сидит возле нас, ждет когда будильники на телефонах зазвенят - вот тогда давай орать.
показати весь коментар
31.10.2021 01:32 Відповісти
А теперь подумайте, что если целый животноводческий комплекс перевести на час. Нужно в коровниках большие часы поставить и вдумчиво пояснить коровам, почему вечерняя дойка теперь на час раньше.
показати весь коментар
31.10.2021 05:18 Відповісти
А причем тут дойка? Когда у коровы вымя наполняется тогда и доят это не кран с молоком!
показати весь коментар
31.10.2021 05:52 Відповісти
Ага! А что бы корова давала больше молока и меньше ела, ее нужно чаще доить и меньше кормить.
показати весь коментар
31.10.2021 05:56 Відповісти
Прям мои мысли прочитали))) Я еще удивился, что тишина на эту тему, переводим или нет)))
показати весь коментар
30.10.2021 23:51 Відповісти
задрали с этим переводом! вот на кой х* спрашивается???!
показати весь коментар
30.10.2021 23:51 Відповісти
ну как на кой?

вот тебя уже не волнует вагнергейт, энерго носители и энергия с кацапстана и прочее))
показати весь коментар
31.10.2021 00:42 Відповісти
потому что это более чем природно. двести лет назад летом раньше ложились спать и раньше вставали.
и сейчас, если живешь не по часам, а по биологическим часам - я весной не могу дождаться, когда часы уже переведут, надоедает вставать в 5 утра.
а природное время - ЗИМНЕЕ.
показати весь коментар
31.10.2021 01:35 Відповісти
І набуя мені в 15 годин темінь на вулиці?
показати весь коментар
31.10.2021 14:15 Відповісти
показати весь коментар
30.10.2021 23:54 Відповісти
день и так короткий - включать свет будем в 4 часа
показати весь коментар
31.10.2021 00:05 Відповісти
Цей брєд пора закінчувати і залишити літній час на постійній основі
показати весь коментар
31.10.2021 00:21 Відповісти
Одни уже пожили на летнем времени, потом почему то перешли на поясное)))
показати весь коментар
31.10.2021 00:27 Відповісти
це які?
показати весь коментар
31.10.2021 14:15 Відповісти
Козломордые)
показати весь коментар
31.10.2021 16:34 Відповісти
Нормальным является зимнее время,оно должно остаться.
показати весь коментар
31.10.2021 00:33 Відповісти
что, мечтаешь в июне вставать в 4 утра?
ты уверен?
показати весь коментар
31.10.2021 01:36 Відповісти
на постоянной основе вообще-то ЗИМНЕЕ время.
меня лично как раз задрачивает вставть в 5 утра, не могу дождаться перевода часов.
идиотам труно что-то объяснять, они и маски не носили и сейчас вакцинироватсья не желают..
показати весь коментар
31.10.2021 01:36 Відповісти
Ну пусть зимнее, главное чтоб прекратить раз и навсегда этот идиотизм с переводом часов
показати весь коментар
31.10.2021 02:10 Відповісти
а перед этим выбрали наркомана главнокомандующим. Это все симптомы одной болезни.
показати весь коментар
31.10.2021 05:20 Відповісти
Задрали со своими переходами
показати весь коментар
31.10.2021 00:29 Відповісти
Більш ні на що розуму не вистачає як стрілки крутити,та вдень зі світлом їздити.
показати весь коментар
31.10.2021 00:30 Відповісти
да, такие идиоты придумали, сэкономили миллиарды, ну такое дело.. люди перестали вставать летом в 4 утра и включать свет в 15 вечера зимой.. во дураки.
показати весь коментар
31.10.2021 01:37 Відповісти
ссыкливые передасты задолбали... сколько еще? пусть семья каждого проголовавшего подохла до седьмого колена и никогда больше не возродждалась!
показати весь коментар
31.10.2021 00:40 Відповісти
https://www.dsnews.ua/ukr/society/igry-so-vremenem-kak-perehod-na-zimnee-vremya-vliyaet-na-zdorove-30102021-441277 Ігри з часом. Як перехід на зимовий час впливає на здоров'я

Переведення годинника на годину назад відбудеться о четвертій ранку. Можливо, цього року це станеться востаннє. Але це не точно.

Спроби припинити цю практику робилися неодноразово. Остання була навесні цього року, коли Верховна Рада у першому читанні ухвалила законопроєкт "Про обчислення часу в Україні". Цим проєктом закону передбачається встановити та закріпити на території України єдиний - київський час та відмовитися від подальшого сезонного переведення стрілок годинника. Проте Рада не змогла ухвалити проєкт закону у другому читанні та відправила документ на доопрацювання. Але ініціатор цього законопроєкту нинішній спікер Верховної Ради Руслан Стефанчук не здався і на нещодавньому брифінгу заявив, що нардепи повернуться до обговорення питання про відміну переходу на літній час. За його словами, Україна має залишитися в зимовому часі, тому обговорення цього питання буде актуальним після переведення годинників 31 жовтня 2021 р.

Щодо Європи, то цього року країни Євросоюзу востаннє "грають з часом". Справа у тому, що у вересні 2018 р. Єврокомісія запропонувала країнам ЄС назавжди відмовитися від переведення годинників починаючи з квітня 2019 р. Європарламент підтримав законопроєкт щодо скасування цієї процедури з 2021 р. Вибір застосовуваного часу - постійний зимовий або постійний літній - надано на розсуд кожної з країн-членів ЄС і мав бути зроблений до квітня 2020 р. Останнє переведення годинників у країнах, які обрали постійний літній час, передбачається провести в березні 2021 р., а в країнах, що обрали постійне зимовий - у жовтні 2021 р.
показати весь коментар
31.10.2021 00:46 Відповісти
На моє здоров'я перехід на зимовий час чудово впливає. А на літній згоден не переходити, не люблю
показати весь коментар
31.10.2021 02:52 Відповісти
Досидел, перевел кукушку. Я надеюсь, в последний раз. А уж как кукушка...
показати весь коментар
31.10.2021 03:29 Відповісти
Яка дурня!
Потрібно було залишити на літньому часі.
показати весь коментар
31.10.2021 04:08 Відповісти
Я пропоную переводити годинники 4-5 разі на рік, на дві години в перед, потім на три назад і так далі. Прикольно буде і поржемо.
показати весь коментар
31.10.2021 05:07 Відповісти
У меня солнечная панель на крыше теперь будет вырабатывать больше, потому что день стал на час длиннее.
показати весь коментар
31.10.2021 05:11 Відповісти
Ну і як? Якщо виходити з того, що сонячна батарея повинна гроші виробляти, а не електроенергію? Вигідно?
показати весь коментар
31.10.2021 14:20 Відповісти
У меня дома солнечный трекер управляемый через реле времени. Спросоння полез переводить время на час назад на трекере, потом думаю СТОП. Какого хрена!? Солнце все равно встает и движеться по небу по расписанию и ему без разницы сколько там на твоих часах. И оставил все как есть.
показати весь коментар
31.10.2021 05:39 Відповісти
Вже переважна більшість із пресловутих 73% раді перевести стрілки годинника на 1 квітня 2019 р.
показати весь коментар
31.10.2021 08:01 Відповісти
Хоть раз поинтересовались мнением сельских жителей,нам удобно только летнее время.Горожане пришли домой вечером и залягли с пивом у телевизоров а нам еще по хозяйству в темноте управляться надо.
показати весь коментар
31.10.2021 08:02 Відповісти
Краще б залишили літній час назавжди!
Більшість населення за літній час.
Тепер півроку жити у темряві як в печері!
показати весь коментар
31.10.2021 11:16 Відповісти