12461 відвідувач онлайн

Кабмін має заборонити чи обмежити експорт кисню, - Арахамія

Кабмін має заборонити чи обмежити експорт кисню, - Арахамія

Керівник фракції "Слуга народу" Давид Арахамія закликає голів фракцій та депутатських груп підписати листа до уряду щодо тимчасової заборони на експорт кисню.

Про це Арахамія заявив сьогодні на погоджувальній раді ВР, інформує кореспондент Цензор.НЕТ.

За словами Арахамії, потрібно або заборонити експорт кисню, або запровадити обмеження.

"Бо ми бачимо, що зараз між усіма країнами починається, як колись була боротьба за вакцини та маски, а зараз – за кисень", - пояснив голова фракції "СН".

Він повідомив, що зараз уряд проводить роботу з усіма українськими виробниками кисню.

"Вони працюють у три зміни, але потрібно, щоб підприємці не маніпулювали цим питанням", - додав він.

Топ коментарі
+5
Нужно просто перестать дышать!!!
показати весь коментар
01.11.2021 11:52 Відповісти
+4
какой экспорт?
вы докирувались до того что импортируете кислород из Польши!
показати весь коментар
01.11.2021 11:48 Відповісти
+2
Давид Арахамия призывает глав фракций и депутатских групп подписать письмо к правительству по поводу временного запрета на экспорт кислорода.
Из чего делаем вывод, что слуги, каким-то образом, протупили и пролетели мимо этого бизнеса
показати весь коментар
01.11.2021 11:49 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
какой экспорт?
вы докирувались до того что импортируете кислород из Польши!
показати весь коментар
01.11.2021 11:48 Відповісти
Так скоро дойдем до того, что будет как за мобильную связь, оплачивать свой баланс потребляемого кислорода с атмосферы. Тарифы "Неделя минимум", 100 минут негораниченного дыхания в сутки., Безлим на месяц, бонусные 200 вдохов каждый день после 24.00
Это Украина
показати весь коментар
01.11.2021 11:54 Відповісти
все придумано давно до нас
"Продавец воздуха" А.Беляев 1928
показати весь коментар
01.11.2021 11:56 Відповісти
мова йдe за кисeнь для ковiд лiкарeнь
показати весь коментар
01.11.2021 15:05 Відповісти
Давид Арахамия призывает глав фракций и депутатских групп подписать письмо к правительству по поводу временного запрета на экспорт кислорода.
Из чего делаем вывод, что слуги, каким-то образом, протупили и пролетели мимо этого бизнеса
показати весь коментар
01.11.2021 11:49 Відповісти
Простой механизм: рыночная цена.

Но что тогда хламидия скажет?
показати весь коментар
01.11.2021 11:50 Відповісти
Зелені бариги.
показати весь коментар
01.11.2021 11:52 Відповісти
Нужно просто перестать дышать!!!
показати весь коментар
01.11.2021 11:52 Відповісти
А вот это уже чистой воды популизм .Работа на публику.Кислородные заводы многие принадлежат германцам.В Харькове -точно.Кислород нужен и для ракет!!
показати весь коментар
01.11.2021 11:58 Відповісти
Я вот смотрю на это чучело абрекахамия, и диву даюсь, неужели в партии из более 200 человеков никого более вменяемого не нашлось?? Шо ты несешь увалок??? Какой кислород нахер на экспорт?? Популизм чистой воды - а давайте я что нибудь пердну и посмотрим как пойдет!!! Дебил.
показати весь коментар
01.11.2021 12:20 Відповісти
Так падаждітє! Який експорт? Імпортуємо з Польщі і тут же назад? Якась нєсостиковочка...
показати весь коментар
01.11.2021 12:40 Відповісти
Ну так экспортируют - "уважаемые бизнесмены".
А импортируют - за бюджетные деньги.
Что тут непонятного?!
показати весь коментар
01.11.2021 12:46 Відповісти
Мавпочка мала на увазі - обмежити вживання кисню в процесі дихання для громадян, яких зараз називають безсимптомними носіями, а раніше називали здоровими, допоки вони не вколють собі отруту.
показати весь коментар
01.11.2021 12:40 Відповісти
верно.