10814 відвідувачів онлайн
17 653 41

Данія виступила проти "Північного потоку-2"

Відповідну заяву зробила данська прем'єрка Метт Фредеріксен, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Дзеркало тижня".

"Уряд Данії, як і раніше, виступає проти "Північного потоку-2". Ситуація на енергетичних ринках у цьому плані не змінила нашу позицію. Так, ми дали дозвіл на його будівництво свого часу, але це був технічний момент, наша позиція завжди була очевидною, Данія була зобов'язана видати цей дозвіл відповідно до Конвенції ООН з морського права та національним законом про континентальний шельф за умови дотримання вимог щодо захисту навколишнього середовища", — сказала вона.

Ця заява стала повною несподіванкою для Росії та "Газпрому", оскільки 1 жовтня данська енергетична агенція (DEA) дозволила експлуатацію російського газопроводу "Північний потік-2" у своїх водах, але висунула умову — має бути проведене успішне випробування хоча б однієї з ліній трубопроводу.

Топ коментарі
+17
Да да. Всегда против. Но почему то всегда за.
показати весь коментар
02.11.2021 09:47 Відповісти
+13
ахахаха ахахахаха

зимой вроде 2021 года Дания разрешила трубоукладку СП2 в своих териториальных водах ..
так что это было ? может то была другая Дания ?
показати весь коментар
02.11.2021 09:47 Відповісти
+7
"Пробзділо щось у Датському князівстві .."
показати весь коментар
02.11.2021 09:49 Відповісти

Завантаження...