10961 відвідувач онлайн

Черкащина з понеділка може перейти у "червону" зону, - Скічко

Про це під час брифінгу щодо епідемічної ситуації в області розповів голова Черкаської облдержадміністрації Олександр Скічко, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"За двома показниками з трьох ми перевищуємо допустимі норми – це коефіцієнт виявлених випадків інфікування та рівень госпіталізацій по області. Відповідно, вони становлять 26,6% - за норми менше 20%; 60,4% - за норми менше 60%. Якщо і завтра показники нарощуватимуться, то через три дні ми опинимося в червоній зоні", – зазначив Скічко.

Завантаження...