6945 відвідувачів онлайн
10 429 131

Білорусь заявила про початок експорту електроенергії в Україну

З 6 листопада електроенергія з Білорусі почала надходити в українську енергосистему.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться у повідомленні міністерства енергетики Білорусі.

"Відповідно до підписаного контракту, поставки будуть здійснюватися впродовж листопада", - повідомляє міністерство.

Графік поставок сформований білоруською стороною з урахуванням наявних технічних можливостей: режимів роботи енергосистеми і потужностей генеруючого обладнання, зазначили в міненерго Білорусі.

Топ коментарі
+36
ЗЕпірімога! Ура!
показати весь коментар
06.11.2021 10:05 Відповісти
+24
Це сумно , що Україна знов почала фінансувати терор і вбивства людей в Білорусі .
показати весь коментар
06.11.2021 10:06 Відповісти
+21
Мозг, по ходу, у тебя и не включался никогда
показати весь коментар
06.11.2021 10:07 Відповісти

Завантаження...