Білорусь більше не постачатиме електрику в Україну. ДОКУМЕНТ

Про це йдеться в листі "Біленерго" до партнерів, який має редакція Цензор.НЕТ.
Документ датований 8 листопада 2021 року. У ньому зазначено, що йдеться про зміну умов співробітництва.
"ДВО "Біленерго" повідомляє, що з листопада 2021 року постачання електричної енергії до ОЕС України на підставі раніше укладених рамкових контрактів здійснюватися не будуть. Укладання нових рамкових контрактів також не заплановане", - сказано в документі.
Документ підписаний генеральним директором "Біленерго" П.Дроздом.
Джерело:
Топ коментарі
+92 Антип61
показати весь коментар
08.11.2021 17:44 Відповісти Посилання +72 Ростислав Кіндратюк
показати весь коментар
08.11.2021 17:45 Відповісти Посилання +57 Алла Новосад #194524
показати весь коментар
08.11.2021 17:54 Відповісти Посилання 