6485 відвідувачів онлайн
63 363 530

Білорусь більше не постачатиме електрику в Україну. ДОКУМЕНТ

Про це йдеться в листі "Біленерго" до партнерів, який має редакція Цензор.НЕТ.

Документ датований 8 листопада 2021 року. У ньому зазначено, що йдеться про зміну умов співробітництва.

"ДВО "Біленерго" повідомляє, що з листопада 2021 року постачання електричної енергії до ОЕС України на підставі раніше укладених рамкових контрактів здійснюватися не будуть. Укладання нових рамкових контрактів також не заплановане", - сказано в документі.

Документ підписаний генеральним директором "Біленерго" П.Дроздом.

Білорусь більше не постачатиме електрику в Україну 01

Джерело: 
Топ коментарі
+92
Клоуни докерувались...
показати весь коментар
08.11.2021 17:44 Відповісти
+72
У енергокризі винні тільки зебіли. Вони не те що нічого не покращили, але й все погіршили.
показати весь коментар
08.11.2021 17:45 Відповісти
+57
Зєля може приймати в будь-яких позиціях, в будь-якій кількості прямо від пуйла.
показати весь коментар
08.11.2021 17:54 Відповісти

Завантаження...