10729 відвідувачів онлайн

Черкащина вводить обмеження на проїзд у транспорті для нещеплених, - Скічко

Про це сказав сьогодні на брифінгу глава Черкаської обласної державної адміністрації Олександр Скічко, інформує Цензор.НЕТ з посиланням на РБК-Україна. 

"Що стосується перевезень між містами. На міжобласних, як ми знаємо, вже введено COVID-сертифікати, а зараз це стосуватиметься і перевезень всередині області (з одного міста в інше). У цьому випадку також будуть потрібні сертифікати", - сказав Скічко.

Глава області додав, що рішення щодо обмежень на міський громадський транспорт поки не ухвалено.

"Що стосується міста. Давайте дочекаємося засідання комісії ТЕБ та НС місцевої, і подивимось. Якщо місто захоче, то воно саме може ввести такі обмеження", - зазначив він.

Завантаження...