10674 відвідувача онлайн

Ситуація на Донбасі погіршилася, - спецпредставник ОБСЄ Кіннунен

Про це йдеться у повідомленні на сайті ОБСЄ, інформує Цензор.НЕТ.

"Ситуація у сфері безпеки вздовж лінії зіткнення ще більше погіршилася. З моменту останнього засідання ТКГ Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ повідомила про 6 тис. 746 порушень режиму припинення вогню, включно з 1 тис 451 вибухом. За останній тиждень жовтня місія засвідчила найбільшу кількість порушень липня 2020 року", - зазначив Кіннунен.

Він додав, що наявність і використання систем озброєння, заборонених взаємними зобов'язаннями сторін у рамках Мінських угод, викликає побоювання через ризик подальшої ескалації.

Крім того, за словами Кіннунена, останнім часом СММ ОБСЄ стикається зі збільшенням труднощів під час виконання свого мандата на сході України. Зокрема, за останні два тижні місія зіткнулася з 37 випадками обмежень свободи пересування, два з яких – на підконтрольній уряду території.

Топ коментарі
+7
Зепрезедент пусть лучше расскажет почему по двум каналам российского НТВ+ крутят его СВАТЫ.
показати весь коментар
10.11.2021 22:37 Відповісти
+3
Хто воює, а хто торгує. ЗЕбарига на крові.
показати весь коментар
10.11.2021 22:42 Відповісти
+2
Организм уверяет,что все тихо и мирно благодаря его гениальному руководству
показати весь коментар
10.11.2021 22:21 Відповісти

Завантаження...