Уряд наполягає, щоб навчальний процес повернувся до очного формату, - Шмигаль

Про це він заявив в ефірі телеканалу "1+1", інформує Цензор.НЕТ з посиланням на "Інтерфакс-Україна".
"Уряд наполягає на тому, що освіта в усіх закладах освіти має бути очною. З понеділка невакциновані вчителі та викладачі відсторонені від роботи, тому це дає можливість говорити, що 100% колективів, які мають забезпечувати освітній процес, вакциновані", - сказав Шмигаль.
Прем'єр наголосив, що уряд зробив усе можливе, щоб навчальний процес був очним.
"Я звертаюся до керівників місцевого самоврядування, також докласти зусиль, щоб усі навчальні заклади працювали в очному режимі", - додав Шмигаль.
А Шмыгаль в другой реальности.