11771 відвідувач онлайн

Уряд наполягає, щоб навчальний процес повернувся до очного формату, - Шмигаль

Про це він заявив в ефірі телеканалу "1+1", інформує Цензор.НЕТ з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Уряд наполягає на тому, що освіта в усіх закладах освіти має бути очною. З понеділка невакциновані вчителі та викладачі відсторонені від роботи, тому це дає можливість говорити, що 100% колективів, які мають забезпечувати освітній процес, вакциновані", - сказав Шмигаль. 

Прем'єр наголосив, що уряд зробив усе можливе, щоб навчальний процес був очним.

"Я звертаюся до керівників місцевого самоврядування, також докласти зусиль, щоб усі навчальні заклади працювали в очному режимі", - додав Шмигаль.

Топ коментарі
+11
сочувствуем вашему мужу..
показати весь коментар
12.11.2021 09:13 Відповісти
+10
Бороться надо не с вакцинацией или анти-вакцинацией, а для начала наладить систему диагностики. Люди неделю не могут к врачу попасть, потом больные идут или едут в поликлинику, по дороге и в очередях в поликлиниках заражая и вакцинированных и невакцинированных. Жаль, что Вам таксист на рассказал, как эти система работает в Польше.
показати весь коментар
12.11.2021 09:40 Відповісти
+7
Україна - на другому місці у світі за добовою смертністю від COVID-19


А Шмыгаль в другой реальности.
показати весь коментар
12.11.2021 09:29 Відповісти

Завантаження...