3943 відвідувача онлайн
12 425 28

Працівника Управління патрульної поліції в Луганській області затримали за вбивство поліцейського в Рубіжному, - прокуратура

Працівника Управління патрульної поліції в Луганській області затримали за вбивство поліцейського в Рубіжному, - прокуратура

В Луганській області завдяки проведеним невідкладним слідчим та оперативно-розшуковим заходам розкрито умисне вбивство патрульного поліцейського (ч. 1 ст. 115 КК України).

Про це інфорує Цензор.НЕТ з посиланням на обласну прокуратуру.

За даними слідства, до вчинення тяжкого злочину причетний працівник Управління патрульної поліції в Луганській області, який мав неприязні стосунки з потерпілим.

Наразі громадянина затримано у порядку ст. 208 КПК України. Вирішується питання щодо повідомлення йому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення та обрання запобіжного заходу.

Раніше повідомлялося, що сьогодні, 16 листопада 2021 року, за місцем несення служби знайдено тіло 24-річного патрульного поліцейського з вогнепальним пораненням та іншими тілесними ушкодженнями.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває .

Топ коментарі
+11
ст. 208 УПК РФ... Це як?
показати весь коментар
16.11.2021 20:07 Відповісти
+10
Цезор, а с каких пор у нас УПК РФ стал работать ?
показати весь коментар
16.11.2021 20:03 Відповісти
+9
Да, цензор даёт маху со ссылкой на УК РФ...второй раз за день, первый был о раскрытии персональных данных снайперши.
показати весь коментар
16.11.2021 20:40 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
пожизненное должно быть
показати весь коментар
16.11.2021 19:41 Відповісти
Мусарская баллада!
показати весь коментар
16.11.2021 19:43 Відповісти
Бий свій свого, щоб чужий боявся.
показати весь коментар
16.11.2021 19:47 Відповісти
Какая неожиданность. Удивляюсь как еще ето тело не повесили на какого то бедолагу.
показати весь коментар
16.11.2021 19:49 Відповісти
По ходу у него терки были не только с жервой
показати весь коментар
16.11.2021 19:56 Відповісти
наслідки професійної девіації та неналежної організації роботи з особовим складом.
показати весь коментар
16.11.2021 20:01 Відповісти
Цезор, а с каких пор у нас УПК РФ стал работать ?
показати весь коментар
16.11.2021 20:03 Відповісти
редактор неправильно похмелился
показати весь коментар
16.11.2021 20:39 Відповісти
А де ти УПК РФ побачив? Там написано ст 208 КПК України ...
"Стаття 208. Затримання уповноваженою службовою особою
1. Уповноважена службова особа має право без ухвали слідчого судді, суду затримати особу, підозрювану у вчиненні злочину, за який передбачене покарання у виді позбавлення волі "
Хотів "серонуть" та забув штани знять?!
показати весь коментар
17.11.2021 06:14 Відповісти
Кто-то лажает
показати весь коментар
17.11.2021 08:09 Відповісти
ст. 208 УПК РФ... Це як?
показати весь коментар
16.11.2021 20:07 Відповісти
Оце зашквар.
показати весь коментар
16.11.2021 20:34 Відповісти
Штирлиц (Бутусов) еще никогда не был так близок к провалу
на сайте частенько проскакивает УК РФ -так что не все так однозначно может оказаться ,описочки чисто по Фрейду
показати весь коментар
16.11.2021 21:17 Відповісти
Кто-то лажает
показати весь коментар
17.11.2021 08:10 Відповісти
Уголо́вно-процессуа́льный ко́декс Росси́йской Федера́ции (УПК РФ)
Какая то статья ну очень МУТНАЯ!
показати весь коментар
17.11.2021 09:40 Відповісти
настоящее время гражданин задержан в порядке ст. 208 УПК РФ. Источник:
показати весь коментар
16.11.2021 20:11 Відповісти
У нас є свій Кримінальний кодекс. Навіщо нам кодекс РФ? Журналісти не читають те, що пишуть.
показати весь коментар
16.11.2021 20:11 Відповісти
"Мєнтовскіє войни", кацапський пропагандонський вплив, кацапська ментальність, і не дивно, що трапилось якраз там, де повно кацапів. Усі зкацаплені це як виразка на тілі України.
показати весь коментар
16.11.2021 20:15 Відповісти
Как Рубежанин могу сказать: Это все , что нужно нать о реформе полиции.
показати весь коментар
16.11.2021 20:22 Відповісти
Статья УК РФ?? Вы серьезно?!?!????
показати весь коментар
16.11.2021 20:25 Відповісти
Может быть это была честная дуэль ?
показати весь коментар
16.11.2021 20:26 Відповісти
всегда говорил и говорю - весь беспредел от самих мусоров...они и убивают, и людей похищают и наркотой торгуют....а какие палачи там вырастают в сизо...загляденье...палыч из лугандонской изоляции - бывший мусор кстати например...
показати весь коментар
16.11.2021 20:31 Відповісти
Да, цензор даёт маху со ссылкой на УК РФ...второй раз за день, первый был о раскрытии персональных данных снайперши.
показати весь коментар
16.11.2021 20:40 Відповісти
кого они там понабирали в полицию...
показати весь коментар
16.11.2021 21:22 Відповісти
ст. 208 УПК РФ?????? Елё, гараж!!!!!!!
показати весь коментар
17.11.2021 07:39 Відповісти
"https://gordonua.com/news/localnews/podozrevaemyy-v-ubiystve-kollegi-pravoohranitel-pytalsya-sbezhat-v-rf-policiya-1581958.html Чтобы избежать ответственности за совершенное, сотрудник управления патрульной полиции собирался пересечь границу и попасть на территорию Российской Федерации. По пути к пункту пересечения полицейского задержали. В содеянном он признался и показал, где спрятал орудие убийства. Мотив преступления устанавливается", - говорится в сообщении.
показати весь коментар
17.11.2021 23:39 Відповісти