6164 відвідувача онлайн
3 653 24

Запуск українського супутника перенесли на січень 2022 року, - Шмигаль

Про це заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, передає Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна.

"Супутник ("Січ-2-30". - Ред.) готовий. Запуск повинен був відбутися в грудні цього року. Це було за планом", - сказав Шмигаль.

Прем'єр додав, що компанія Ілона Маска SpaceX прийняла рішення перенести запуск ракети-носія на січень 2022 року.

"Відповідно супутник полетить, але найближчим часом", - додав глава уряду.

Нагадаємо, в жовтні супутник "Січ-2-30" отримав від Міжнародного союзу електрозв'язку власну орбіту і частоту. Зазначимо, запуск супутника "Січ-2-30" планувався на грудень 2021 року. На навколоземну орбіту його виведе ракета американської компанії SpaceX.

Топ коментарі
+5
Новая идея фикс Гундосика - спутник. "Никто не запустил, а Вова смог"
показати весь коментар
20.11.2021 20:29 Відповісти
+3
Затримання вагнерівців перенесли, тепер запуск супутника... Шось стрьомно за супутник...
показати весь коментар
20.11.2021 20:51 Відповісти
+2
Илон, такого мы от тебя не ожидали.
показати весь коментар
20.11.2021 20:28 Відповісти

Завантаження...