Запуск українського супутника перенесли на січень 2022 року, - Шмигаль

Про це заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, передає Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна.
"Супутник ("Січ-2-30". - Ред.) готовий. Запуск повинен був відбутися в грудні цього року. Це було за планом", - сказав Шмигаль.
Прем'єр додав, що компанія Ілона Маска SpaceX прийняла рішення перенести запуск ракети-носія на січень 2022 року.
"Відповідно супутник полетить, але найближчим часом", - додав глава уряду.
Нагадаємо, в жовтні супутник "Січ-2-30" отримав від Міжнародного союзу електрозв'язку власну орбіту і частоту. Зазначимо, запуск супутника "Січ-2-30" планувався на грудень 2021 року. На навколоземну орбіту його виведе ракета американської компанії SpaceX.
Топ коментарі
+5 Сергей Трофимов #428890
показати весь коментар
20.11.2021 20:29 Відповісти Посилання +3 Дмитро Піталов
показати весь коментар
20.11.2021 20:51 Відповісти Посилання +2 Лаптеноги Гоухоум
показати весь коментар
20.11.2021 20:28 Відповісти Посилання