11060 відвідувачів онлайн
20 416 95

Вперше в історії українські АЕС працюватимуть на максимальній потужності, - Галущенко

Українські атомні електростанція у лютому, вперше в історії, працюватимуть на максимальній потужності - 15 енергоблоків. Про це сказав міністр енергетики Герман Галущенко під час Міжнародної конференції "Атомні можливості для розвитку України", передає Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

"Будемо працювати 14-ма енергоблоками, в лютому є можливість увімкнути 15 енергоблок. Такого раніше не було. Ми змінили ставлення до атомної генерації", - сказав він.

При цьому глава компанії "Енергоатом" Петро Котін уточнив, що приблизно з 1 по 15 лютого 2022 року енергоблок на Рівненській АЕС, який зараз виведений в ремонт, буде підключений до системи.

Таким чином, вперше в історії в роботі будуть перебувати всі 15 енергоблоків українських АЕС.

НАЕК "Енергоатом" планував проходити поточний опалювальний сезон з підключеними 14-ма атомними енергоблоками з 15-ти.

Топ коментарі
+21
"Ми змінили ставлення до атомної генерації", - сказав він.

тому що просрали вугільну
показати весь коментар
22.11.2021 13:05 Відповісти
+21
Зелень просрала все.
показати весь коментар
22.11.2021 13:07 Відповісти
+21
Как ЗЕшобла предлагала майнить на АЭС криптовалюту вместо электроэнергии они уже не помнят.

Как Энергоатом довели до ручки они уже не помнят.

Как внезапно оказалось, что Украине своей электроэнергии не хватает, они уже не помнят.

Зато теперь "Впервые на арене!!!", не смотря на то, что раньше без лишней помпы все работало и Украина электроэнергию экспортировала, а не закупала.
показати весь коментар
22.11.2021 13:28 Відповісти

Завантаження...