9190 відвідувачів онлайн
5 677 35

Байден зробив заяву на вшанування пам'яті жертв Голодомору

Байден зробив заяву на вшанування пам'яті жертв Голодомору

Згадуючи біль та жертв Голодомору, США підтверджують свою відданість народу України та непохитну підтримку її суверенітету та територіальної цілісності.

Про це йдеться у тексті заяви президента США Джо Байдена, яку оприлюднено на сайті Білого дому, інформує Цензор.НЕТ з посиланням на Голос Америки.

"Кожного листопада ми урочисто вшановуємо та згадуємо мільйони невинних українців, які зазнали страждать на загинули під час Голодомору - "смерті через голод" - у 1932 та 1933. Чоловіки, жінки, та діти, які втратили життя під час цього голоду були жертвами жорстокої політики та умисних дій режиму Йосипа Сталіна. Цього місяця, згадуючи тих, чиї життя було забрано, давайте також знову візьмемося за невпинну роботу з попередження подібних трагедій у майбутньому та допомоги тим, хто сьогодні страждає в ярмі тиранії", - йдеться в заяві Байдена.

Президент США також вказав, що український народ подолав жах Голодомору, продемонструвавши свій дух та міць, та зрештою створив вільне та демократичне суспільство.

Топ коментарі
+23
Вспомнил однажды. С русской шуточкой про "сеньор голодомор", которая так понравилась зебилам.
показати весь коментар
24.11.2021 22:00 Відповісти
+17
Не кожний українець пам'ятає про жерт Голодомору.
показати весь коментар
24.11.2021 21:53 Відповісти
+14
Щира подяка президенту Байдену!

Боже! Бережи Америку!
показати весь коментар
24.11.2021 22:06 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Не кожний українець пам'ятає про жерт Голодомору.
показати весь коментар
24.11.2021 21:53 Відповісти
Жертви*
показати весь коментар
24.11.2021 21:54 Відповісти
А Зе помнил ? Или день рождения Ермака был важнее ?
показати весь коментар
24.11.2021 21:57 Відповісти
у ніх вмєсто етого чьорная пятніца...
показати весь коментар
24.11.2021 21:59 Відповісти
Я теж про це подумала. Замість вшанування пам'яті жертв, у нас акції до свята - чорна п'ятниця.
Хто придумав цю фігню
показати весь коментар
24.11.2021 22:02 Відповісти
показати весь коментар
24.11.2021 22:08 Відповісти
це блюзнірство цілком зумисне
із серії "...актриса фільмів для дорослих"
показати весь коментар
24.11.2021 22:11 Відповісти
Вспомнил однажды. С русской шуточкой про "сеньор голодомор", которая так понравилась зебилам.
показати весь коментар
24.11.2021 22:00 Відповісти
...той, кому вже приліплене аналогічне "сіньйор-ковідомор"
показати весь коментар
24.11.2021 22:01 Відповісти
И сеньор- холодомор.
показати весь коментар
25.11.2021 07:14 Відповісти
Животное,трется оно тут и попердывает, пшло вон
показати весь коментар
25.11.2021 11:44 Відповісти
Сиди и нюхай. Чего тебе ещё делать?
показати весь коментар
25.11.2021 12:02 Відповісти
З тих, кому він був влаштований, пам'ятають усі, хто ще живий, як і їх діти, за усіх їх онуків і правнуків не поручуся, Україна надто довго жила в умовах викривленої реальності, що вплинула на деформацію свідомості багатьох пересічних людей,
а з тих хто допомагав Москві влаштувати Голодомор, мабуть теж усі пам'ятали і пам'ятають, хто живий, а от більшість їх нащадків не знає, по перше, їх батьки приховали із зрозумілих причин від них цю інформацію, по друге, ті хто дізнався, витіснили зі свого мозку негативну неприємну для себе інформацію, тим більше, що брехливі радянські вчителі у школах на запитання про Голодомор, відповідали, що його не було,
а попередньо влаштовану акцію, що створювали умови для винищення українців голодом - конфіскацію майна і землі в українських селян, називали колективізацією, великим досягненням радянського народу,
тож хіба дивно, що існує певна кількість потурмаків з українців, які не хочуть нічого чути про цю Велику українську трагедію, достатньо вистачає нащадків посібників Москви, які їм допомагали, і які вже ніякі не українці, а перевертні
показати весь коментар
25.11.2021 05:54 Відповісти
США- ось насправді хто наш старший брат !
показати весь коментар
24.11.2021 21:56 Відповісти
Потрібно провести Міжнародий Суд над тоталітарними комуністичним державами. Свого часу ООН прирівняла "комунізм" до "фашизму" та "сіонізму". Суд над фашизмом відбувся в Нюрнберзі, а ось решта "фашиствуючих" по суті режимів до цього часу уникає будь якої відповідальності і навіть проголошує себе "переможцями над фашизмом". Оруелл писав що фашисти майбутнього оголосять себе "антифашистами" і це вже якось так непомітно сталось...
показати весь коментар
24.11.2021 22:03 Відповісти
над комунизмом никогда суда не будет по понятным причинам .
показати весь коментар
25.11.2021 01:41 Відповісти
Буде. Це невідворотно як світанок. Міжнародний трибунал над комунізмом це вакцинація майбутніх поколінь від тоталітаризму.
показати весь коментар
25.11.2021 01:57 Відповісти
Обязательно будет и главным инициатором этого суда станет Украина
показати весь коментар
25.11.2021 11:49 Відповісти
Спасибо Байдену за память о жертвах в Украине
показати весь коментар
24.11.2021 22:04 Відповісти
Щира подяка президенту Байдену!

Боже! Бережи Америку!
показати весь коментар
24.11.2021 22:06 Відповісти
І БОЖЕ ,храні УКРАЇНУ !!
показати весь коментар
24.11.2021 22:09 Відповісти
а чего бы не вспомнить и тех кто устроил ?
показати весь коментар
24.11.2021 22:53 Відповісти
90-95% мерзавцев устроивших осущиствивших геноцид украинцев через голодомор -были евреи и именно поэтому Израиль отказывается признать голодомор
показати весь коментар
24.11.2021 22:56 Відповісти
Наразі теж саме, тіки розтягнуте у часі + медицинський геноцид.
показати весь коментар
25.11.2021 07:52 Відповісти
медичний
показати весь коментар
25.11.2021 14:41 Відповісти
Хитрожопый рашистский паренек , геноцид с голодомором устроили КОММУНИСТЫ , а не просто какая то группа* злобных* евреев . Будет и для вас свой Нюрнберг ,дикари..
показати весь коментар
25.11.2021 11:55 Відповісти
Байден сделал заявление в память о жертвах Голодомора .- И президент Израиля Герцог к Байдену присоединится.Может быть.
показати весь коментар
25.11.2021 00:10 Відповісти
За "залізний купол" від Хамасу він приєднався б до самого Адольфа Алоізевича...
показати весь коментар
25.11.2021 01:59 Відповісти
Байден сделал заявление в память о жертвах Голодомора
Главные новости 24 ноября: громкое празднование дня рождения Ермака, деньги от МВФ

ну вы поняли приоритеты, Байден вспоминает жертв, зелохи тусят на пьянке за гос счет
показати весь коментар
25.11.2021 00:54 Відповісти
а зелох сделал заявление что он перепил на др дермака, и щас не в состоянии что-то говорить...
показати весь коментар
25.11.2021 01:17 Відповісти
показати весь коментар
25.11.2021 06:21 Відповісти
Украина была Житницой Европы,хлебом украинским торговали все сЦари РАБссиянские,да и не только хлебом...,но чЛенинцы-Сралинцы умудрились начиная с 1929 года и своей сраной коллективизацией уничтожить все...,Шарико-Швондеры долбанные...так что Голодомор готовили тщательно и основательно...
показати весь коментар
25.11.2021 06:50 Відповісти
Пора на раху в суд подавать за геноцид.
показати весь коментар
25.11.2021 08:47 Відповісти
А що сказав зелох з цього приводу?
показати весь коментар
27.11.2021 16:49 Відповісти