4589 відвідувачів онлайн
23 209 68

В ОП назвали ЗМІ, які запросили на пресмарафон Зеленського

В ОП назвали ЗМІ, які запросили на пресмарафон Зеленського

Прессекретар президента Сергій Никифоров назвав ЗМІ, представники яких запрошені на пресмарафон Володимира Зеленського, що відбудеться 26 листопада.

Про це інформує Цензор.НЕТ з посиланням на сторінку Никифорова у фейсбуці.

"На жаль, охочих набагато більше, ніж може вмістити наш формат. На відміну від "Антонова" чи "Київ фуд маркета" кількість учасників обмежили, аби зосередитися на якості розмови. Відразу відкину звинувачення, що президент боїться незручних запитань. Нагадаю нещодавню прес-конференцію в Трускавці, де слово мали і розслідувачі, і міжнародні ЗМІ, і представники медіа політичних опонентів Володимира Зеленського.

Цього разу, на мій погляд, склад учасників теж вийшов збалансованим і непростим для президента. Розумію, що не всі погодяться з нашим вибором, але точно знаю, що на "теплу ванну" це не схоже. Можете переконатися в цьому самі", - написав прессекретар Зеленського.

Список запрошених ЗМІ такий:

  1. Liga.net
  2. РБК Україна
  3. 24 канал
  4. Свобода слова Савіка Шустера
  5. Українські новини
  6. Інтерфакс Україна
  7. Обозреватель
  8. 1+1
  9. 5 канал
  10. Reuters
  11. Deutsche Welle
  12. ДОМ
  13. УНІАН
  14. Укрінформ
  15. ТРК Україна
  16. AFP
  17. Цензор.НЕТ
  18. Bloomberg
  19. Радіо Cвобода
  20. КП в Україні
  21. Українська правда
  22. Бабель
  23. СТБ
  24. Фокус
  25. Кореспондент
  26. НВ
  27. Інтер
  28. Forbes Україна
  29. ICTV
  30. LB.ua
  31. UA: Перший
  32. BBC
Топ коментарі
+27
КП в Україні - що за муйня 🤮
показати весь коментар
25.11.2021 23:12 Відповісти
+23
Вопрос не в том "кого пригласили", вопрос в том, кому ДАДУТ ВОЗМОЖНОСТЬ ЗАДАТЬ ВОПРОСЫ!
показати весь коментар
25.11.2021 23:20 Відповісти
+20
А де Прямий та Еспресо?

Сцикло таке сцикло.
показати весь коментар
25.11.2021 23:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Не мешало бы и список вопросов посмотреть )
показати весь коментар
25.11.2021 23:05 Відповісти
Наврал порохоботу, что Прямой в списке.)) Не специально. 5-ы зато есть.
показати весь коментар
25.11.2021 23:05 Відповісти
главное, чтобьі тьі себе, зелесосу, не врал.
показати весь коментар
26.11.2021 07:47 Відповісти
Ну шо Вова, подмывайся !
показати весь коментар
25.11.2021 23:05 Відповісти
Все відбудеться за сценарієм і не варто очікувати на якись несподіванки !!!))))
показати весь коментар
25.11.2021 23:07 Відповісти
Сомневаюсь что Шустер или Цензор будут под их дудку петь.
показати весь коментар
25.11.2021 23:16 Відповісти
".....тому отключим газ!" !!! Бути на пресухе ,це не означає отримати право голоса !!!)))
показати весь коментар
25.11.2021 23:22 Відповісти
Їм просто не дадуть можливості задати запитання. Всі діла. А так да, запросили ж.
показати весь коментар
25.11.2021 23:38 Відповісти
серьезно? сявика шустрого в эталоны? ну, ну.
показати весь коментар
26.11.2021 10:37 Відповісти
Для меня ,да. Для тебя возможно Шарий со Скабеевой. Каждому свое.
показати весь коментар
26.11.2021 13:54 Відповісти
сявик шустрый = ********* = шмарий.
суть одна, расценки разные. сявик шустрый дешевка, кацапсинские журнашлюхи более Ылитные, вот и все отличие.
показати весь коментар
26.11.2021 13:58 Відповісти
ЦН знаю ,а решта "кто такие ,почему не знаю " !!!)))
показати весь коментар
25.11.2021 23:05 Відповісти
Тому що читаєте мало, пані Пітта!
показати весь коментар
26.11.2021 01:22 Відповісти
А де Прямий та Еспресо?

Сцикло таке сцикло.
показати весь коментар
25.11.2021 23:08 Відповісти
Это усрусь, но не покорюсь
показати весь коментар
25.11.2021 23:18 Відповісти
все уважаемые люди в сборе
показати весь коментар
25.11.2021 23:09 Відповісти
Де кривой?
показати весь коментар
25.11.2021 23:10 Відповісти
твоя бубочка обісралася ))
показати весь коментар
25.11.2021 23:15 Відповісти
так як петро на минулих перед клоуном обісрався то ще вміти треба
показати весь коментар
26.11.2021 01:21 Відповісти
Зебильный баран должен быть в стойле. Так что в стойло баран! Там мычи Зе-зе-зе!
показати весь коментар
26.11.2021 03:47 Відповісти
скажи подоляку, щоб передав зебілу головному, щоб памперси одягнув
показати весь коментар
25.11.2021 23:15 Відповісти
Подоляка звільнили, ботоферму зараз очолює Сєруня Лєщенко. Чоловік російської діджейки Топольской.
показати весь коментар
26.11.2021 06:00 Відповісти
от знаєш, я вже запутався, що в тому борделі відбувається і де які ліжка переставляють. просто там ті перестановки на стільки часті, що не встигаю вже запам'ятовувати
показати весь коментар
26.11.2021 11:00 Відповісти
5 каналу мало
показати весь коментар
26.11.2021 01:18 Відповісти
30 вопросов на 32 журналиста, по ходу Бутусов в пролете будет.
показати весь коментар
25.11.2021 23:11 Відповісти
КП в Україні - що за муйня 🤮
показати весь коментар
25.11.2021 23:12 Відповісти
"Комсомольская Правда" в Україні. Жидобільшовики, сер...
показати весь коментар
25.11.2021 23:18 Відповісти
Может зелемойские большевики?
показати весь коментар
25.11.2021 23:21 Відповісти
провідний всеукраїнський ЗМІ за версією зеленських малоросів.
показати весь коментар
25.11.2021 23:26 Відповісти
Та отож, це українофоби.
показати весь коментар
26.11.2021 06:48 Відповісти
так "корреспондент" тоже из той же помойки
показати весь коментар
26.11.2021 08:05 Відповісти
Є, єєє ше справжні комсомольці в Украіні 😜
показати весь коментар
26.11.2021 08:28 Відповісти
А ківа в Україні, і всім пох.
показати весь коментар
26.11.2021 08:50 Відповісти
Вопрос не в том "кого пригласили", вопрос в том, кому ДАДУТ ВОЗМОЖНОСТЬ ЗАДАТЬ ВОПРОСЫ!
показати весь коментар
25.11.2021 23:20 Відповісти
ЗМІ яким зелення надало право запитати зеленоґо наркота - список дайте будь на те ваша ласка...
показати весь коментар
25.11.2021 23:21 Відповісти





Volodymyr Ogrysko


@Ogrysko

·
https://twitter.com/Ogrysko/status/1463950453025435648 2h



Цікаво, чи запитає завтра якийсь журналіст у гаранта, що він планує робити з групою гидотних, мабуть, ментально упосліджених (бо нездатні вивчити мову) українофобів, які так вільно почуваються у Зе-фракції.Мало інших проблем?Додамо з подачі Москви ще й цю?
показати весь коментар
25.11.2021 23:27 Відповісти
Дивитися це шоу я не буду. Ну от не виношу звуку гундосіння і видовища блазнювання ЗЕгенерата на суспільні теми. Все найбільш "прикольне" опублікують.
показати весь коментар
25.11.2021 23:35 Відповісти
Цілком розумне рішення ,нервові клитини не відновлюються !!!)))
показати весь коментар
25.11.2021 23:44 Відповісти
Згідно результатів останніх досліджень, нервові клітини та порушені нейронні звязки відновлюються під час сну. Краще посплю "наперед" під муркіт ситого котика.
показати весь коментар
25.11.2021 23:56 Відповісти
Я вже пропонувала - записати зеледупого і використовувати його бла-бла під час допитів. Розколються швидко)
показати весь коментар
26.11.2021 01:06 Відповісти
"Звукові методики" катування які застосовували американці в Гуантанамо стосовно підозрюваних в тероризмі визнані "нелюдським" і "негуманними". Та й мінімальний час впливу 72 години. Довго... Ми ж не звірі якісь! Нам дешевше пиляти горло ниткою - результат той самий але витрат всього метр нитки, 1 година часу і натхнення на кацапа.
показати весь коментар
26.11.2021 01:18 Відповісти
Фортепиано где разместят?
показати весь коментар
25.11.2021 23:58 Відповісти
1+1, +1-1, 1-1+, +1-1 и другие...
показати весь коментар
25.11.2021 23:59 Відповісти
показати весь коментар
25.11.2021 23:59 Відповісти
>чем может вместить наш формат
придет время, ваш формат вам расширят...
показати весь коментар
26.11.2021 00:02 Відповісти
Суд разрешил Коломойскому не платить в бюджет Украины почти 5 ярдов гривен долга...,а это значит сами знаете что сказал карманный Суд...
показати весь коментар
26.11.2021 00:02 Відповісти
пресс-марафет зеленсканюх
показати весь коментар
26.11.2021 00:03 Відповісти
поступают первые видео с марафета...
показати весь коментар
26.11.2021 00:06 Відповісти
показати весь коментар
26.11.2021 07:23 Відповісти
Эпоха бедности пришла,скидовай сапоги Голобородько...,все к чему прикасаются Зелемойские полный Обсерон..., Видеоверсию Вагнергейта,вернее КРОТогейта, Христо Грозев вбросит в Ютьюб быстро и качественно...Ржать будет весь 95 квартал...
показати весь коментар
26.11.2021 00:10 Відповісти
Не очікую нічого цікавого. Відбарабаниться загальними фразами і все.
показати весь коментар
26.11.2021 00:12 Відповісти
Вовчик сцикло…
знов прямий не пустив до тєла…
показати весь коментар
26.11.2021 00:12 Відповісти
Димон Гордон гордо сказал...для президента Зеленского не существует...я и мой друг доктор Кошмаровкий ЛОХанулись... По крайней мере честно...
показати весь коментар
26.11.2021 00:16 Відповісти
С 1 декабря в Украине введут военное положение...только так Голобородько спасет агентов Путлера ...дЕрмака Демченко и Татарова...Шоу цирка Шапито продолжается...

Надобраніч...
показати весь коментар
26.11.2021 00:18 Відповісти
Зелену погань і його ФСБшну шоблу , вже нічого не врятує , хіба що встигнуть втекти 😠
показати весь коментар
26.11.2021 00:56 Відповісти
"один журналист, один вопрос".
Журналистам надо кооперироваться и согласовывать свои вопросы, что бы получалась серия наводящих и уточняющих вопросов.
По другому, он от любого "острого" вопроса отмахнется бессмысленной отговоркой, а надавить-переспросить не получится.
показати весь коментар
26.11.2021 00:32 Відповісти
Чому не запросили журналістів ,, Прямого каналу " ,що зелена потвора перестрашилась 😀?
показати весь коментар
26.11.2021 00:54 Відповісти
РЖУНЕМАГУ))) Якість зустрічі! А чого ж канал Прямий не запросисли? Зеледупі шугаються від нього як чорт від ладану. А зараз на Г+Г мосійчучка розказала, що "от завтра він нам все розкажет по вагнергейту". Щойно в "праві на зраду" зеледупі дійшли висновку - у вагнергейті у всьому винен Порошенко)
показати весь коментар
26.11.2021 01:03 Відповісти
Уже проходили на заводе Антонова.

Отвечать будут по темникам и только тем каналам, с которыми заранее договорились.
Остальные будут сидеть разинув рты без возможности даже слово вставить.
показати весь коментар
26.11.2021 02:26 Відповісти
....ух-тыж, как , прямо саммит межгалактический. Главное успокаивающий, я бы, сказал бархатная хрипоца (хуп-ца-ца) и наш качок опять на турнике дрыгаться будет во вселенских масштабах
показати весь коментар
26.11.2021 03:42 Відповісти
о чем гнусавый будет воду лить? об экономике? или вагнергейте?
показати весь коментар
26.11.2021 07:10 Відповісти
Черговий сеанс гри на піаніно.
показати весь коментар
26.11.2021 07:30 Відповісти
тут и вангой бьіть не надо, чтобьі предсказать, что буба обделается, даже со своей модерацией. вечером посмеемся
показати весь коментар
26.11.2021 07:45 Відповісти
Серед запрошених немає "Дзеркало тижня" "Факти й коментарі" гордона, "Першого"
показати весь коментар
26.11.2021 08:20 Відповісти
вопрос должен быть один. когда подашь в отставку?
показати весь коментар
26.11.2021 09:09 Відповісти
Боюсь Дом задаст такой вопрос, что Зеленскому не вывертеться.
показати весь коментар
26.11.2021 09:26 Відповісти
Закон про декомунізацію і видання "КП в Україні" - це що таке , Зеленський ?
показати весь коментар
26.11.2021 11:24 Відповісти