9056 відвідувачів онлайн

Україну не залишать віч-на-віч з Росією, - посол Великої Британії Сіммонс

Україну не залишать віч-на-віч з Росією, - посол Великої Британії Сіммонс

Велика Британія й надалі підтримуватиме Україну в протистоянні російській агресії як у військовій, так і в економічній сферах.

Про це в інтерв'ю телеканалу "Україна 24" заявила надзвичайний і повноважний посол Великої Британії в Україні Мелінда Сіммонс, передает Цензор.НЕТ.

За її словами, Сполучене Королівство порушуватиме українське питання на дипломатичному рівні і не залишить Україну віч-на-віч з Росією. Водночас, дипломатка уточнила, що наразі відправляти 600 британських військових до України, як писала низка іноземних ЗМІ, у планах немає.

"Мені здається, це лише припущення військового кореспондента, адже насправді Велика Британія, як і багато інших держав, має війська, і ці війська можна відправити у будь-яку частину світу. Однак наразі немає планів відправляти їх в Україну. Хочу зазначити, що занепокоєність через військове нарощування - це лише один з аспектів російської агресії. Тож питання, що Велика Британія чи інші країни можуть зробити, аби допомогти Україні? Це мають бути розмови не лише про військову загрозу, а й гібридну", - сказал вона.

Топ коментарі
+10
Нагадую Зебанатам що офіс президента просив заступника директора британської розвідки Лоуренса і посла Сіммонс зупинити вихід фільму про Вагнергейт
показати весь коментар
28.11.2021 02:07 Відповісти
+8
Я думаю, что поляки в 39 году тоже выслушивали такие же заявления от британцев и французов. Чем это для них, поляков, кончилось все помнят..Потом пришла очередь французов, потом британцев
показати весь коментар
28.11.2021 10:45 Відповісти
+5
Щось дуже важко в це віриться. Скоріше ******* як колись грузинів.
показати весь коментар
28.11.2021 06:59 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Умивають руки? - Це не гідно для спадників Велінгтона та Черчиля.
показати весь коментар
28.11.2021 01:49 Відповісти
Ні!!! В 2027 році продадуть Україні три ракети.
показати весь коментар
28.11.2021 11:15 Відповісти
Нагадую Зебанатам що офіс президента просив заступника директора британської розвідки Лоуренса і посла Сіммонс зупинити вихід фільму про Вагнергейт
показати весь коментар
28.11.2021 02:07 Відповісти
схоже британці слідом за американцями вмивають руки...
показати весь коментар
28.11.2021 02:37 Відповісти
Скоріше намагаются зменьшити градус напруги, бо Путіна, Патрушева, Бортнікова та Шойгу, чвно клинить і вони дійсно можуть вдарити по нам ракетами та авіаційними вдарами, а ми всі 8 років до цього майже не готувалися, тай союзники, ще з часів чмо-Обами не дуже допомогали. На жаль.
показати весь коментар
28.11.2021 14:01 Відповісти
Щось дуже важко в це віриться. Скоріше ******* як колись грузинів.
показати весь коментар
28.11.2021 06:59 Відповісти
Они выразят глубокую озабоченность.
показати весь коментар
28.11.2021 09:01 Відповісти
брехня - ви нас заспокоюєте за для нашої бездіяльність і щоб ми не створювали опір окупантам. коли сніжний ком війни вийде на простори України - ви євпропейці занурите у пісок голову як страус. а росіянські апетити приходять під час самої цієї дії. . .. потік крові вже не зупине ніхто.
показати весь коментар
28.11.2021 10:44 Відповісти
Я думаю, что поляки в 39 году тоже выслушивали такие же заявления от британцев и французов. Чем это для них, поляков, кончилось все помнят..Потом пришла очередь французов, потом британцев
показати весь коментар
28.11.2021 10:45 Відповісти
Ні англійці, ні американці не будуть допомогати тим, хто налагоджує торгівлю з ворогами.
Як вазелінський дерьмак з фуйловим кизяком ордло годували.

Маски сброшены: Ермак "Тимофеич" - рука Кремля в ОПе Зеленского
https://www.youtube.com/watch?v=ot6pklGbOhk
показати весь коментар
28.11.2021 10:47 Відповісти
Странное утверждение. Они нисколько не против что бы Украина торговала с Россией под разговоры о войне. Это помогает им экономить деньги и не содержать Украину, а переложить это на плечи России , опять таки под разговоры о войне...
показати весь коментар
28.11.2021 13:51 Відповісти
Дійсно. Навіщо їм бути проти торгівлі з кацапами? Тим більше в ордло ж "нашилюди" і вони не повинні страждати. Під цю торгівлю і вони ( захід) санкції зніме. Навіщо втрачати заробіток на мокшанах?
"Мир. Дружба. Кукуруза"
Не намагайтесь маніпулювати, по меншій мірі, мною.
показати весь коментар
28.11.2021 13:57 Відповісти
Санкции не снимут а вот требовать от россии поставлять газ через Украину , как раз и укладывается в эту логику. Тем более , что и топливо на Украину поставляется процентов на 80 или из России или от Батьки и прибалтов из российской же нефти. А насчет манипуляции , то поздняк метаться - тобой уже манипулируют..
показати весь коментар
28.11.2021 16:41 Відповісти
Перекачувати газ і брати гроші за перекачку- це чистий заробіток на ворогові. І це не те ж саме, що годувати ворога і поліпшувати життя окупантам. Може ще й водички в крим продати, щоб окуповані території могли розвиватись і процвітати.

Тому ще раз, не намагайтесь мною маніпулювати. Кишка тонка.
показати весь коментар
28.11.2021 16:57 Відповісти
Поулчать деньги от России за перекачку газа для тебя нормально, а почему не нормально платить за покупки в Росси дизеля и бензина или у Беларуси и Литвы того же сделанного из Российской нефти не нормально... У тебя похоже логика сломалась
показати весь коментар
28.11.2021 17:11 Відповісти
Різницю між поповненням власної скарбниці і скарбниці ворога, самостійно знайдеет, чи допомогти?
показати весь коментар
28.11.2021 17:14 Відповісти
Ну раз ты все так хорошо , как тебе кажеться , понимаешь , то может объяснишь мне - закупка в России примерно 70% ТВЭЛов для АЭС это как ? Пополнение чьей скарбниці?
показати весь коментар
28.11.2021 17:21 Відповісти
Та не переживайте ви так. Все йде, як має йти, всупереч вашим бажанням. І від цього лайна відмовимось.

"Контракт на поставку топлива американской компанией для украинских реакторов экономист Алексей Лупоносов называет «большим прорывом», который удалось совершить вопреки усилиям России."

показати весь коментар
28.11.2021 17:36 Відповісти
Ну так я и написал , что примерно 70% ТВЭЛ поступают из России , а остальные это Вестингауз, но ты мне так не объяснил , как понимать оплату украинским Энергоатомом поставок на Украину российских ТВЭЛО это Зрада или Пэрэмога? А насчет ЛАЙНА , то отказаться ты не можешь т.к. Вестингауз в отличии от России ядерные отходы не забирает...
показати весь коментар
28.11.2021 17:41 Відповісти
Українська ядерна енергетика, яка забезпечує близько половини потреб держави в електроенергії, досі залежить від Росії і витрачає чималі кошти на оплату російського палива, технологій і послуг. Це визнають і експерти, і низка посадовців. Якщо постачання ядерного палива Україна змогла диверсифікувати і близько половини паливних збірок для АЕС замовляє на Заході, то ситуація зі зберіганням відпрацьованого палива - значно складніша. Воно або тимчасово залишається на самих електростанціях, або ж вивозиться до Росії. Ця послуга є досить дорогою, визнають у НАЕК «Енергоатом» та в інших профільних відомствах. Втім, у найближчий рік ситуація може змінитися: днями почало роботу нове сховище, здатне 100 років зберігати все паливо, яке накопичилося на зупиненій Чорнобильській АЕС. Аналогічне сховище, але значно більше, добудовується у Чорнобильській зоні, і воно зможе забезпечити сторічне зберігання відпрацьованих паливних збірок із Рівненської, Хмельницької та Южноукраїнської АЕС, наголошують представники «Енергоатому».
показати весь коментар
28.11.2021 17:47 Відповісти
Насчет того , что уже построили есть большие сомнения и есть сильные подозрения, что там будут храниться , но не перерабатываться не только наши отходы.. Так что там насчет зрады/ перемогы по поводу оплаты россиянам за ТВЭЛы? Шо то у тебя затык , как только тебя загоняешь на скользкое или опять будешь мне рассказывать о манипуляциях? Похоже над твоим сознанием кто-то хорошо поработал до меня...
показати весь коментар
28.11.2021 18:29 Відповісти
Я все намагаюсь осягнути зв'язок між залишаками постсовкового обладнання, яке змушує купувати у кацапів паливо і співпраці зЕ-рамака з окупантами і забезпечення комфортного проживання на окупованих територіях?
показати весь коментар
28.11.2021 18:37 Відповісти
Это хорошо, что ты себе ставишь такие задачи, хоть они и выходят за рамки твоего понимания.. Ты попробуй начать с более простых задач таких как кардинальное отличие реальности от того, что тебе пихают в голову порох и др включая зеленского. В первую очередь это ситуация в энергетике и сотрудничество России и Украины в этой сфере..
показати весь коментар
28.11.2021 18:46 Відповісти
Я не зна, що в вас пихає *****, та мені не цікаві ваші фантазії. про співпрацю з біснуватим вбивцею.
показати весь коментар
28.11.2021 19:35 Відповісти
Ты уже с ним сотрудничаешь как и я потребляя российский газа, днровский уголь, российский бензин и дизель, и пользуясь эл.энергией произведенной с помощью российских ТВЭЛов, а также при угрозах веерных отключений начнутся поставки эл энергии из россии, а не только из Белоруссии
показати весь коментар
28.11.2021 19:44 Відповісти
верим
показати весь коментар
28.11.2021 10:53 Відповісти
Там вообще то отдают себе отчёт, что будет если московия подомнёт Украину. Наглядный пример - Беларусь с беженцами на границе с Польшей. Будут постоянно терроризировать Европу удовлетворяя свои хотелки.
показати весь коментар
28.11.2021 11:03 Відповісти
Вот тебе на,приехали.Впрочем мы так и думали.
показати весь коментар
28.11.2021 11:20 Відповісти
Не, ну командировать 600 бойцов в Украину - то такое. Ну, на месяц-два. Послаживаться, побегать, пострелять по полигонам. Побухать, само собой Дружба, friendly ))
У SAS классная подготовка, но у нас в ССО не хуже. А боевое слаживание без знания языка - не гут ))
показати весь коментар
28.11.2021 11:21 Відповісти
окозамыливание и очковтирательство
показати весь коментар
28.11.2021 11:23 Відповісти
Пані Сіммонс чомусь вважає, що її брехня стосовно того, що нас не залишать один на один з Росією може ввести когось в оману. Залишите так само, як залишили нас і в 2014 - вчергове висловите "глубокаю абєспакоєнасть", а з допомоги - надішлете онучі б/в. Путінські підніжки - ось що таке ******** Захід вкупі з Америкою.
показати весь коментар
28.11.2021 11:45 Відповісти
Ага, Польшу тоже не оставили один на один с СССР и Германией - круто заявили об объявлении войны! На которую явились через 10 месяцев и в другом конце Европы.
показати весь коментар
28.11.2021 12:07 Відповісти
Это так, но почему тогда об этом забыли начиная с Майдана и под разговор " весь мир с вами" мы выполняем западные хотелки и себе во вред?
показати весь коментар
28.11.2021 13:53 Відповісти
Значит - оставят.
показати весь коментар
28.11.2021 18:16 Відповісти