12101 відвідувач онлайн

Адміністрація Байдена блокує посилення санкцій щодо "Північного потоку-2", - The Hill

Про це повідомляє The Hill із посиланням на власні джерела, інформує Цензор.НЕТ.

Видання нагадує, що 22 листопада США запровадили санкції проти пов'язаної з РФ компанії та двох суден через участь у будівництві російського газогону.

Але команда Байдена уникає жорсткіших дій, побоюючись протистояти Німеччині - важливому союзнику в боротьбі зі зміною клімату та обмеження зростаючого глобального впливу Китаю.

За інформацією The Hill, держсекретар США Ентоні Блінкен закликає сенаторів-демократів блокувати поправку до законопроєкту про оборонний бюджет на наступний фінансовий рік, яку на початку листопада запропонували шестеро республіканців на чолі з очільником комітету Сенату США з міжнародних відносин Джеймсом Рішем. Ця поправка передбачає запровадження санкцій проти оператора проєкту Nord Stream 2 AG та інших компаній, які беруть участь у сертифікації трубопроводу.

Топ коментарі
+12
А що ви хочете з ліваків? А багато українців аж стрибали від радощів за Бідона. придурки.
показати весь коментар
28.11.2021 21:03 Відповісти
+11
Сектанти не повірять все одно.
У них - одна мантра.

Але цікаво, що заспівають, коли цей великий дружок України вкотре наплює на Конгрес.
показати весь коментар
28.11.2021 21:02 Відповісти
+10
Трамп вводив санкції Байден блокує Продажність політиків була є і буде
показати весь коментар
28.11.2021 20:57 Відповісти

Завантаження...